Сайти з працевлаштування не відповідають за обіцянки роботодавців

15:51 25 листопада 2016 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Центри зайнятості мають вакансії «актуальні» та «зареєстровані». «Актуальні» - це ті, які роботодавець гарантує надати і підкріплює свій намір листом з печаткою.

Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції на тему:  «Реформування ринку праці та зайнятості Львівської області: проблеми та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості  Василь Барилюк.

Вакансії, які центри зайнятості вишукують на спеціалізованих сайтах, зараховують до категорії "зареєстрованих". Ці сайти не гарантують дотримання всіх обіцянок, які дають працедавці.

- Але є й вакансії, інформацію про які ми беремо з сайтів з працевлаштування. Щодо такої вакансії, то ми зв’язуємося з цими роботодавцями, наш працівник навіть може виїхати на місце. Тоді ми можемо пропонувати цю вакансію безробітному, - розповідає він.

За словами Василя Барилюка, з тисячі вакансій, які є на вищезгаданих сайтах, після фільтрування, центр зайнятості залишив лише 587.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:44 4 серпня 2021 р.

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості.

Рубрика: Економіка

12:06 4 серпня 2021 р.

Врятувати транскордонну річку Дністер: на гірничо-хімічному підприємстві Сірка закінчують ремонт дамби хвостосховища

На території Державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» в Новому Роздолі на Львівщині завершують роботи з реалізації природоохоронного заходу «Капітальний ремонт західної дамби хвостосховища №1.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу