Садовий – за підняття тарифів на пасажирські перевезення

15:34 1 квітня 2014 р.


Фото: unian.ua

Міський голова Львова переконаний, що питання підняття ціни на проїзд у міському транспорті має пройти громадські обговорення. Лише коли буде узгоджена позиція громади міста і чіткий економічний розрахунок, можливе коригування тарифу на перевезення, інформує прес-служба ЛМР.

«Думаю, що обговорення будуть тривати не один день. Це питання варто обговорити достатньо глибоко. Зауваження, які завжди були до перевізників, - це чистота, дотримання графіків руху, етика поведінки. Ці чинники викликають емоційну хвилю, яка перекриває всі інші. Я розумію, що з часу, коли був встановлений тариф 2 грн, а вартість палива тоді була 8 грн, сьогодні ціна палива виросла до 12,5 грн. Невідомо, яка динаміка буде. Тому певне коригування має відбутись, але з точки зору здорового глузду. Має бути чіткий розрахунок і чітка позиція громадськості. Жодне підняття не вирішить проблему. Важливо, щоб була чистота, дотримання графіку, не було хамства. Якщо перевізники це зрозуміють і приділять цьому увагу, тоді можливий нормальний консенсус», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

dailylviv.com

До теми

15:50 2 грудня 2020 р.

До бюджету Львова повернуться кошти, які облрада Ганущина вивезла в райони

2 грудня депутати Верховної Ради у другому читанні й у цілому ухвалили законопроект, що зупиняє безпідставну перереєстрацію комунальних установ обласними чи районними радами з одного міста чи села у інше.

Рубрика: Економіка

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу