Садовий – за підняття тарифів на пасажирські перевезення

15:34 1 квітня 2014 р.


Фото: unian.ua

Міський голова Львова переконаний, що питання підняття ціни на проїзд у міському транспорті має пройти громадські обговорення. Лише коли буде узгоджена позиція громади міста і чіткий економічний розрахунок, можливе коригування тарифу на перевезення, інформує прес-служба ЛМР.

«Думаю, що обговорення будуть тривати не один день. Це питання варто обговорити достатньо глибоко. Зауваження, які завжди були до перевізників, - це чистота, дотримання графіків руху, етика поведінки. Ці чинники викликають емоційну хвилю, яка перекриває всі інші. Я розумію, що з часу, коли був встановлений тариф 2 грн, а вартість палива тоді була 8 грн, сьогодні ціна палива виросла до 12,5 грн. Невідомо, яка динаміка буде. Тому певне коригування має відбутись, але з точки зору здорового глузду. Має бути чіткий розрахунок і чітка позиція громадськості. Жодне підняття не вирішить проблему. Важливо, щоб була чистота, дотримання графіку, не було хамства. Якщо перевізники це зрозуміють і приділять цьому увагу, тоді можливий нормальний консенсус», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу