Садовий надіслав львів'янам добру новину з Вашингтону

08:50 15 жовтня 2025 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий уклав 30-мільйонну угоду.

Про це міський голова Львова Андрій Садовий зробив допис у соцмережах, пише DailyLviv.com

"Маю добрі новини зі Штатів. У Вашингтоні підписали угоду з інвестиційним фондом SEAF — одним із найвідоміших американських фондів, який понад 30 років підтримує розвиток малого та середнього бізнесу у 40 країнах світу.

SEAF починає роботу в Україні, і стартовою точкою стане Львів, - запевнив Андрій Садовий. - Починаючи з 2026 року, фонд планує інвестувати до 30 мільйонів доларів у розвиток малого та середнього бізнесу — від будівництва та реабілітації до створення нових робочих місць.

SEAF підсилить наші міські програми підтримки бізнесу. Наприклад: місто дає грант, а фонд додає інвестиції, щоб розширити ефект цих програм.

Це реальні інвестиції у розвиток Львова і всієї України".

Таким чином Україна стане 41-ю країною для діяльності фонду SEAF.

Раніше пресслужба ЛМР повідомляла, що У Львові відкривають представництво міжнародного фонду для підтримки підприємств у будсекторі

Читайте також: Перший в Україні сервіс підтримки японського бізнесу відкрили у Львові. Прибули 10 компаній

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів