Садовий хоче сам визначати долю продуктових ринків

10:23 27 квітня 2020 р.

Мер Львова Андрій Садовий закликав уряд переглянути своє рішення щодо припинення роботи продуктових ринків під час карантину та дозволити ринкам працювати або затверджувати рішення про їх роботу на місцевому рівні.

«Карантин на всіх нас наклав певні обмеження. Ми є заручниками цієї ситуації і маємо навчитися жити в нових умовах. Але також ми маємо мати можливість впливати на ці умови, якщо це не суперечить здоровому глузду.

Я розумію ситуацію, в якій сьогодні опинилися власники продуктових ринків, продавці і фермери. Товари швидко псуються, і часу обмаль. З іншого боку — покупець, який купує дорожчі закордонні товари, не маючи права вибору.

Є також позиція епідеміологів, які кажуть, що на відкритому повітрі вірус поширюється значно слабше.

Та все це розуміння не має жодного значення, поки робота ринків заборонена на державному рівні. Таке рішення ухвалила державна комісія з надзвичайних ситуацій.

Я звертаюсь до прем’єр-міністра та головного санітарного лікаря України з проханням дозволити продуктовим ринкам працювати або затверджувати рішення про їх відкриття на місцевому рівні. Кожен міський голова дуже добре знає ринки свого міста і чого від них чекати. У Львові від початку карантину були жорсткі правила: порушуєш — закриваємо. Але я б дуже не хотів, щоб через одного-двох порушників страждали мільйони людей", — зазначив мер на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, закриття ринків у Львові вважають дискримінацією на користь супермаркетів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу