Ринки у Львові працюватимуть за окремим протоколом

13:34 17 квітня 2020 р.

  • 7

Сьогодні, 17 квітня, на засіданні виконавчого комітету затвердили прийнятий комісією ТЕБ і НС протокол роботи працівників служби доставки, а також скасували, прийнятий раніше протокол роботи ринків, у зв’язку із їх закриттям з 18 квітня.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Ми викладаємо в новій редакції протокол, за яким мають діяти працівники служб доставок з виконанням рішення нашої комісії ТЕБ і НС, і друге питання стосується ринків, ми пропонуємо скасувати протокол роботи ринків, починаючи з часу, коли ринки припиняють свою діяльність. Коли буде змога відновити їх роботу, ми приймемо окремий протокол», — зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна наголосила на необхідності дотримання всіх норм карантину працівниками служб доставки. Для них був розроблений окремий протокол роботи.

Учора, 16 квітня, на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС було прийняте рішення дозволити функціонування ринків на території Львова до 16.00 год 18 квітня. Ринки припинять функціонувати до кінця карантину, тобто до 24 квітня.

 

dailylviv.com

666

21:10 17 квітня 2020 р.

Відповісти

... от декому брехати дехто дозволяє ... а мені слово мовити заборонив ... ? ...

666

21:30 17 квітня 2020 р.

Відповісти

... бо я вже й тут намагався про хресну ходу в Самборі промовити ...та нічого не вийшло - не пройшло ...

666

19:09 17 квітня 2020 р.

Відповісти

... декому й до п.Фаріон не завадило б сходити ... а мені в іншу сторону -- в загальновідому Малинівку , до діда Нечипора ... там своя українська мова ... і "нє спєши" , і "не спіши" -- як чується , так і пишеться ... і навпаки ... та , певне , я сьогодні вже норму свою використав ,бо не вдається добавити про сьогоднішню хресну ходу в Самборі ... Слава Україні ! ...

Тінь

20:32 17 квітня 2020 р.

Відповісти

Угу ... Це лише в москалів "своя українська мова" - дууууже схожа на їхню російську ...

Тінь

20:36 17 квітня 2020 р.

Відповісти

Про Самбір певно пан щось прибрехати намагався - тому й не проходить коментар ...

666

13:58 17 квітня 2020 р.

Відповісти

... хотілося б подякувати за надану інформацію про закінчення отого карантину 24 квітня ... та щось із отого "інформаційного простору" промовляє- каже мені -- НЕ СПІШИ ! ...

Тінь

18:53 17 квітня 2020 р.

Відповісти

... НЕ СПІШИ ! ... - Гм-гм ... НЕ СПІШИ ! ... - Йой... йой ... йой ... НЕ СПІШИ ! ... - Хе-хе ... Мдяааа ... Нема на вас пані Фаріон - паски випікають напевно !!! Ірина Дмитрівна швиденько навчать пана що НЕ ПОСПІШАЙ ...

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу