Ринки у Львові можуть працювати відсьогодні,- ЛМР

10:39 1 травня 2020 р.

  • 1

Продовольчі ринки в місті можуть працювати зі сьогоднішнього дня, після оприлюднення змін до постанови Кабміну, однак відповідно до чітко визначених норм та протоколу. Роботу ринків перевірятимуть мобільні групи при районних адміністраціях та працівники Держпродспоживслужби.

«Ми вчора провели зустріч з усіма керівниками ринків і закцентували увагу на тих вимогах, які виставляє уряд, зокрема на основних протоколах організації роботи ринків, основних правилах, яких повинні ринки дотримуватись, бо це — найважливіше. Фактично ці протоколи роботи ринків не відрізняються від тих протоколів, які ми розробляли із самого початку. Я думаю, що за цей період ринки вже навчились організовувати свою роботу, вибудовувати логістику роботи і для них це не буде проблемою, адже вони і дотримувались цих правил.
Завантажити фото

Постанова Кабміну оприлюднена вчора, відповідно, з моменту її оприлюднення ринки можуть працювати. Ринки повинні провести дезінфекцію, привести до ладу свої території. Необхідно забезпечити наявність антисептиків, напрацювати чітку логістику дезінфекції приміщень, яка має відбуватись кожні три години, завести відповідні журнали, у яких фіксувати ці дезінфекції. Згідно з постановою уряду, саме керівник несе відповідальність за дотримання цих правил.

Йдеться про 25 ринків на території міста", — заначила очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні комісії ТЕБ і НС прийняли рішення дозволити відновити роботу продовольчих ринків з часу оприлюднення змін, що були внесені в постанову Кабміну.

Серед вимог до роботи ринків:

Наявність державної реєстрації.
Вхід працівників, продавців та відвідувачів — лише в масці (зокрема — й саморобній) або респіраторі та після безконтактного температурного скринінгу.
На кожному вході — диспенсери з антисептиком.
Максимальна кількість відвідувачів — не більш, ніж 1 покупець на 10 кв м площі.
Відстань між робочими місцями продавців — не менше 3 м.
Між продавцем та покупцем — захисні екрани з плівки чи пластику.
Дезінфекція поверхонь — кожні 3 години, прибирання та дезінфекція приміщень — в кінці робочого дня.
Стихійна торгівля на прилеглій до ринку території заборонена.
Постійне інформування відвідувачів про карантинні обмеження та профілактику COVID-19.
Контроль за дотриманням вимог та оперативне усунення порушень — за адміністрацією ринку.
коронавірус.

Нагадаємо, Садовий заборонив ринкам приймати продукцію з Давидова.

    
   


dailylviv.com

Коментарі(1)

Тінь

06:54 02 травня 2020 р.

Відповісти

А може простіше було б дозволити роботу пересувних торгових точок у вигляді бусиків які б їздили по мікрорайонах населених пунктів в наперед оголошені часи ... Принаймні такий досвід варто спробувати набути - як колись із візками ходили майстри ... Звісно - також постає питання дотримання особливих правил санітарної безпеки проте буде відсутнє скупчення людей у транспорті та на ринках ... Велика небезпека в тому - що коронавірус ще не є дослідженим і є дуже схильним до численних мутацій, а деякі носії розповсюджуватимуть його через відсутність ознак наявності коронавіруса та симптомів хвороби ... ... ... ... ... ... ЯК ВТОМЛЕНІ ВІЙНОЮ КАПІТУЛЮВАТИМУТЬ В РАБСТВО --- ТАК І ВТОМЛЕНІ КАРАНТИНОМ ЗАРАЖАТИМУТЬСЯ Й ХВОРІТИМУТЬ ...

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка