Рух транспортних засобів вагою 24 т у спеку в Львівській області заборонено | Новини Львова

Рух транспортних засобів вагою 24 т у спеку в Львівській області заборонено

12:28 29 червня 2020 р.

  • 0

Патрульна поліція Львівської області повідомила, що при температурі повітря +28°С і більше, транспортним засобам загальною вагою 24 тонни рух дорогами Львівської області заборонений. А відповідні дорожні знаки заздалегідь повідомлять водіїв про обмеження.

Екіпажі патрульної поліції Львівської області стежать за дотриманням водіями цих вимог. Це важливо тому, що через високу температуру навантаження на дорогу спричиняє процес деформації, а подекуди й руйнації покриття. Поліція просить ставитися із розумінням до цих вимог і не порушувати правил дорожнього руху.

Натомість у коментарях на сторінці Патрульної поліції Львівської області у Фейсбуці це рішення критикують дописувачі, які знають цю тему з власної практики.

Valentyn Chudin коментує: "Та правильно, хай пацани вдень постоять на спеці, а вночі валять... Бо рахіти не вміють робити дороги. Кажуть, як під асфальт закатувати чиновників автодору, то дороги не просідають. Ніде, навіть в південній Європі, нема такої "дурі", як тепловий режим, а там трошки тепліше, ніж в Україні. Хтось тому далекобійнику створив умови для відпочинку, чи йому припаркованому в полі під причеп в туалет ходити? Ви спробуйте виспатись вдень на узбіччі при теспературі в кабіні вище сорока градусів, а потім всю ніч їхати. Режим роботи і відпочинку в Україні і так "обозначєн флажкамі", а тут ще й все літо в ніч фігачити. Фура має дозволену масу 40 тонн, з них близько 15-16 - це сама машина+причеп... Це виходить, що фура завантажена на 8 тонн руйнує дорогу...сміх. Там 5 осей і при нормальному розташуванні вантажу це 24: 5 = 4,5 тонни....Додайте ширину колеса і площину контакту і вийде, що завантажена фура масою 24 тонни тисне на асфальт трошки більше, ніж поліцейський аутлендер або доставчий бус. Ви не з тим боретесь і уж тут точно тут нема чим гордитись і виставляти це напоказ".

Misha Ivanyk: "Навіть важко собі уявити таку заборону десь в Європі. Це тупо все б зупинилося і призвело до колапсу. Тільки в Україні транспорту можна заборонити їздити вдень, і нехай весь світ зачекає. Ідіотизм найвищого гатунку... Припустимо, потрібно доставити будматеріали на об'єкт будівництва чи будівельний магазин. По 10 т фурою ніхто не возить блоки, цемент чи арматуру. Ок, водій приїжджає туди вночі і має лягти спати, бо він всю ніч їхав. Він може почати роботу після обіду через 9-11 год, але зранку прийдуть працівники на будову та захочуть розвантажити товар. Але ж у водія - пауза... Це тупо зроблено проти людей і будь-якого здорового глузду, бо якщо їздити тільки ночами, то треба, щоб і вантажили та розвантажували вночі, але вночі ніхто не працює, всі сплять, і підприємства та організації в тому числі, окрім деяких супермаркетів та служб доставок таких як НП".


Коментарі(0)

До теми

17:46 7 серпня 2020 р.

Львів'яни заборгували 18 млн грн за вивезення сміття. Найбільші боржники

Частина мешканців міста — як фізичні, так і юридичні особи — накопичили значну заборгованість перед перевізниками сміття. Сума боргу, без нарахування за липень, становила понад 18 млн грн.

Рубрика: Економіка

17:29 7 серпня 2020 р.

На дорозі М-06 Київ – Чоп автомобілі зважуватимуть автоматично

У 2020 році в рамках Програми Президента “Велике будівництво” у Львівській області буде відновлено рекордну кількість автошляхів – близько 270 км. Це у 10 разів більше, ніж було побудовано торік.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На Львівщині 27-річний чоловік упав у криницю

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу