Розгнівану Львівщину намагаються заспокоїти 240 мільйонами на соціальні виплати

10:53 29 листопада 2013 р.


Фото: news.city.zt.ua

Ці кошти скеровано на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та допомоги по догляду за інвалідом І та ІІ групи внаслідок психічного розладу

Дослівно ж прес-служба обласної державної адміністрації повідомляє про це сьогодні, 29 листопада, в публікації «Львівщина отримала 240 млн. грн.. субвенції на соціальні виплати»:

«Завдяки сприянню голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала, в область надійшли кошти на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та допомоги по догляду за інвалідом І та ІІ групи внаслідок психічного розладу за листопад місяць поточного року в сумі 240,0 млн. гривень. За інформацією місцевих органів соціального захисту населення ОДА, станом на 28 листопада 2013 року кошти скеровано одержувачам на рахунки банківських установ та поштові відділення в повному обсязі».

Як повідомляв «ЩЛ», учора Львівщина отримала також 15,7 млн. грн. дотації на тваринництво, але казначейство затримує Львову понад 71 млн. грн., тому брак коштів може паралізувати зимовий Львів.

dailylviv.com

До теми

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу