«Роумінг як вдома». Відтепер українці не платитимуть за роумінг, виїжджаючи в ЄС - закон

11:33 18 червня 2024 р.

Фото до новини

Сьогодні Зеленський підписав закон про єдину роумінгову зону з ЄС.

Тепер виїжджаючи в ЄС, українці не платитимуть за роумінг — тарифи на дзвінки та інтернет будуть у межах «домашнього» пакета.

Президент України підписав Закон України про єдину роумінгову зону з ЄС, інформує Комітет цифрової трансформації, пише DailyLviv.com.

Закон України щодо імплементації норм законодавства ЄС з питань роумінгу (законопроєкт №10265) прийнято 22 травня на виконання однієї з умов євроінтеграції України у сфері електронних комунікацій. 

Він забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна — ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі (RLAH).

RLAH означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені у домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. Також перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну.

Завдяки Закону суттєво покращується інвестиційний клімат для бізнесу у сфері електронних комунікацій. Вітчизняні суб’єкти господарювання здобудуть високий ступінь довіри, працюючи за єдиними правилами з європейськими партнерами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів