Росія продаватиме газ Україні за 410 доларів

20:30 9 жовтня 2013 р.

  • 0

Середня митна вартість імпортованого Україною природного газу збільшилася у вересні на 3,43% , або на 13,5 долара - до 407 доларів за тис. кубометрів порівняно з серпнем.

У вересні Україна імпортувала газ з Росії, Угорщини, Німеччини, Австрії. За підсумками минулого місяця в цілому з Європи було імпортовано 334 200 000 куб. м. газу .

Середня митна вартість імпортованого Україною природного газу збільшилася  у вересні на 3,43 % , або на 13,5 долара - до 407 доларів за тис. кубометрів порівняно з серпнем. Про це свідчать дані Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

У серпні середня митна вартість імпортного газу знизилася на 3,2 % - з 406,56 до 393,5 доларів за тис. куб. м. Ціна російського газу для України в IV кварталі 2013 р. складе 410 доларів за 1 тис. м куб. Про це повідомив Forbes-Україна.

Росія, яка занепокоїлася стабільністю газового транзиту до Європи, надала Україні знижку тільки на технологічний газ. Ця знижка стосується лише обсягів, які необхідні для закачування в українські газосховища, що дозволить гарантувати забезпечення країн Європи в зимовий період. Про це, зокрема, сьогодні заявив народний депутат Ігор Васюник у матеріалі на "Щоденному Львові" під заголовком "Путін маніпулює ціною за газ".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

ОДА перерахувала на потреби області 415,2 млн. гривень

Троє львів’янок отруїлися чадним газом

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу