Роботодавці потребують механізаторів, а не менеджерів, – директор

15:43 25 листопада 2016 р.

Понад дві третини осіб, які перебувають на обліку в центрі занятості, мають дипломи з вищою освітою за спеціальністю «економіка», «юридична справа» та «менеджмент».

Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції на тему:  «Реформування ринку праці та зайнятості Львівської області: проблеми та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

- Це такі спеціалісти з модною спеціальністю та інколи з двома дипломами про вищу освіту. А насправді все - лише «корочки», яких не потребує ринок праці, - каже він.

Натомість, за його словами, підприємства шукають спеціалістів, які би вміли керувати трактором чи працювати на верстатах.

- Зараз ми навчаємо дорослих людей на механізаторів. Причому, стажуємо їх на базах роботодавців. Тому що жодне з ПТУ Львівської області не має трактора, молодшого за тридцять років. Вони виготовлені ще на заводі імені Молотова. А ми їх вчимо на суперовій закордонній техніці, - розповідає директор Львівського обласного центру зайнятості.
Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу