Робоча група запропонувала Львівській міськраді «корегування тарифу на перевезення» пасажирів

15:28 27 березня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні відбулося друге засідання «робочої групи для опрацювання і вирішення комплексу проблемних питань пасажирських перевезень».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 березня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 27 березня, відбулось друге засідання робочої групи для опрацювання і вирішення комплексу проблемних питань пасажирських перевезень у м. Львові, яка створена відповідно до розпорядження міського голови від 23.03.2015 р. №75. Як зазначив голова робочої групи – в. о. першого заступника міського голови, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Віктор Пушкарьов – робоча група закінчила свою роботу і надасть виконкому пропозиції щодо врегулювання проблемних питань у сфері автобусних перевезень у Львові.

Так, під час засідання члени робочої групи висловили та надали свої пропозиції, які будуть долучені до протоколу, що буде винесений на розгляд виконавчого комітету  ЛМР. Віктор Пушкарьов зазначив:

«Сьогодні відбулось друге засідання робочої групи. Робоча група визначила такі позиції: перше – провести корегування тарифу на перевезення, друге – скасування рішення виконкому №115, третє – розпочати громадські слухання  щодо обговорення питання корегування тарифу.

Найближче засідання виконкому відбудеться 30 березня, де це питання буде розглядатися.  До протоколу долучені усі пропозиції членів робочої групи, які будуть опрацьовані юристами, економістами і працівниками виконавчого комітету.

Фактично усі пропозиції зводяться до трьох основних речей: процедура корегування тарифу, скасування рішення виконкому та пропозиція про громадські обговорення. Слід зазначити, що громадські організації не несуть юридичної відповідальності, тому все сказане і написане ними треба пропустити через призму законності».

Нагадаємо, робоча група для опрацювання і вирішення комплексу проблемних питань пасажирських перевезень у м. Львові була створена за наслідками обговорення проекту рішення виконкому «Про скасування рішення виконавчого комітету від 10.03.2015 №115» під час засідання виконавчого комітету 23 березня 2015 року.  Рішення виконкому №115 від 10.03.2015 р. встановило пільговий проїзд у міському автотранспорті з 10:00 год. до 16:00».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу