Робоча група рекомендуватиме міськраді скасувати договір із «ЛАЗом»

20:18 10 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівській ОДА відбулося перше засідання робочої групи щодо ситуації із Львівським автобусним заводом.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, члени групи здійснили правовий аналіз проектів ухвал Львівської міської ради, які стосуються врегулювання ситуації з ТзОВ «Львівський автобусний завод».

Начальник відділу претензійно-позовної та договірної роботи юридичного управління апарату Львівської облдержадміністрації Дмитро Смотрич зазначив: «Дані проекти ухвали містять між собою розбіжності насамперед в частині забезпечення погашення заборгованості по заробітній платі колишнім працівникам ТзОВ «Львівський автобусний завод», а також в частині погашення заборгованості перед ТзОВ «Львівавтокомплектація» та Львівськими міськими комунальними підприємствами «Львівтеплоенерго» та «Львіводоканал». 

А голова комісії з економічних питань Громадської ради при облдержадміністрації Зоряна Бурик наголосила: «На 90% можу сказати, що кошти із повернення заборгованості не підуть людям, а підуть ТзОВ «Оптимум фактор». Як на мене, договір між ТзОВ «Оптимум фактор» та Львівським автобусним заводом є фактично фіктивним і його можна визнавати недійсним і за результатами цього повертати кошти людям».

«Відтак, після детального правого аналізу та обговорення, робоча група погодила рекомендувати Львівській міській раді звернутися до суду із позовом про скасування договору про відступку права вимоги боргу, впорядкувати земельні питання на території Львівського автобусного заводу і першочергово забезпечити виплату заробітної плати працівникам за рахунок перерахованих коштів. Робоча група для здійснення правового аналізу проектів ухвал Львівської міської ради щодо врегулювання ситуації з ТзОВ «Львівський автобусний завод» створена розпорядженням голови Львівської ОДА. До її складу входять представники Львівської ОДА, громадських організацій, правоохоронних органів, прокуратури, служби безпеки», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу