Південна Корея хоче інвестувати в індустріальні парки й медичну галузь Львівщини

16:04 2 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Про налагодження двосторонньої співпраці, зокрема, в економічній, сільськогосподарській, медичній і туристичній сферах, йшлося на зустрічі голови ЛОДА Олега Синютки з надзвичайним та повноважним послом Республіки Корея в України Лі Янг-Гу у четвер.

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Олег Синютка перш за все відзначив важливість відкриття почесного консульства Республіки Корея у Львові. Наголосив і на позитивному інвестиційному кліматі області та необхідності співпраці у цій сфері.

«Прихід корейських компаній на ринок Львівщини – ознака стабільності та перспективи розвитку, – зазначив голова ЛОДА. – Ваша філософія ведення бізнесу зокрема стала би новим етапом для розвитку нашої області».

Запропонував керівник області також організацію презентації потенціалу нашого регіону корейським компаніям та промо-туру для журналістів і туророператорів їх країни. Запросив іноземну мистецьку делегацію на фольклорний фестиваль «Етновир» та у рамках можливої майбутньої співпраці у сфері спорту – корейських спортсменів на Міжнародні змагання зі стрільби із лука та легкої атлетики. Акцентував голова ЛОДА і на тому, що у регіоні велику увагу приділяють покращенню інфраструктури та наголосив на необхідності налагодження авіасполучення між країнами. 

Зі свого боку, надзвичайний та повноважний посол Лі Янг-Гу позитивно відзначив готовність Львівщини до співпраці із Кореєю, розповів про потенціал своєї країни, зокрема у сферах освіти, медицини, спорту, технологій тощо та діяльність корейських компаній в Україні. Поцікавився і Стратегією розвитку Львівщини.

Домовилися сторони також про зустріч у червні на Економічному форумі у Києві делегацій обох країн. Розглянули вони і можливість утворення на Львівщині медичного кластера, співпрацю у сільськогосподарській сфері, зокрема у галузях тваринництва і рослинництва».

Натомість у прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 2 червня: 

«Про економічну та культурну співпрацю говорили сьогодні, 2 червня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і надзвичайний та повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, який підкреслив: «Ми б хотіли ознайомитися з потенціалом Львівської області. Зокрема, нас цікавить інвестування в індустріальні парки та медичну галузь. Вирощування та заготовка лікувальних трав – це той бізнес-проект, який би ми могли реалізувати. Ми плануємо вивчити це питання».

Своєю чергою, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зазначив: «Львівщина відкрита для корейських інвестицій, культурного обміну та співробітництва в економічній сфері. Усі пропозиції щодо можливої співпраці ми готові вам надати. До прикладу, у нас є підприємство «Ліктрави», яке знаходиться в прикордонному Мостиському районі, і займається вирощування лікарських культур. Можливо корейські технології допомогли б підвищити продуктивність цього виробництва».

Окрім того, керівник обласної ради запропонував надзвичайному та повноважному послу Республіки Корея в Україні прочитати лекцію для студентів Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, яке знаходиться в Брюховичах. Олександр Ганущин підкреслив: «Впевнений, таке спілкування дипломатів та майбутніх управлінців було б цікавим і корисним». 

На завершення сторони також обговорили можливість культурного обміну художніми чи театральними колективами між Львівщиною та Кореєю».

dailylviv.com

До теми

16:07 14 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, коли зупинять опалення львівських будинків (відео)

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу