Реконструкція: Стрийський стадіон Сокіл зможе приймати три тисячі глядачів

13:43 4 серпня 2021 р.

Фото до новини

У Стрию розпочалась реконструкція стадіону «Сокіл». Після капітального ремонту сучасна спортивна арена зможе приймати три тисячі глядачів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Спортивна інфраструктура – це основа для розвитку масового спорту. Нещодавно ми завершили стадіон у Самборі, на фінальному етапі стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Цього року розпочинаємо Сокаль, Мостиська, Стрий. Це такі об‘єкти, які служитимуть громадам не одне десятиліття. Важливо, аби роботи виконувались якісно та своєчасно», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У межах проєкту запланована реконструкція адміністративного будинку стадіону з підведенням інженерних мереж, облаштування трибун, футбольного поля з системою поливу, бігових доріжок, проведення благоустрою території. Цьогоріч на роботи на об‘єкті скерували 7 мільйонів з обласного бюджету та 5 мільйонів з місцевого.

Стадіон «Сокіл» у Стрию – один з об‘єктів, реконструкція яких відбувається у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. Усього у межах програми запланована реконструкція трьох стадіонів та спорудження 13 майданчиків.

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів