РДА на Львівщині передали в оренду 8,3 тисячі паїв

12:45 5 лютого 2018 р.


Фото: ar.volyn.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Понад 270 невикористовуваних земельних ділянок в області виставлять на аукціон».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 лютого: «З метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства, в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування активно ініціюють виставлення вільних земельних ділянок на аукціон для продажу прав оренди».

«Органи місцевого самоврядування вже подали до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області 727 клопотань на включення земельних ділянок, які не використовуються, для виставлення на аукціон. З них – 276 клопотань Держгеокадастр вже включив до переліку. Найактивнішими є Стрийський, Перемишлянський та Жидачівський райони», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Як зазначили в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, вивчається питання загосподарювання невитребуваних (нерозподілених) часток (паїв), відбувається процес прийняття рішень та розпоряджень, що сприяє задіянню  нерозподілених земельних часток (паїв). За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз, хавдяки моніторингу в області спостерігається активність відновлення спадщини та успадкування земельних ділянок спадкоємцями, а також чітко прослідковується ініціатива органів місцевого самоврядування в частині законодавчо встановленого обов’язку подачі заяви до суду про визнання певних земельних ділянок, що не мають спадкоємців  «відумерлою спадщиною», – розповіли також в облдержадміністрації.

«На неуспадковані земельні ділянки по закінченню шестити місяців з моменту відкриття спадщини органи місцевого самоврядування уклали 2,2 тисячі договорів оренди. Також для реалізації права розпорядження своїм майном 8,6 тисячі спадкоємців оформляють право власності на успадковані земельні ділянки,  в тому числі за підтримки аграрних підприємств. 34 ділянки за рішенням суду визнали відумерлою спадщиною та передали у власність територіальним громадам. Наразі районні державні адміністрації прийняли розпорядження про передачу в оренду фермерським господарствам та  сільськогосподарським підприємствам 8,3 тисячі невитребуваних земельних часток (паїв)», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу