РДА на Львівщині передали в оренду 8,3 тисячі паїв

12:45 5 лютого 2018 р.


Фото: ar.volyn.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Понад 270 невикористовуваних земельних ділянок в області виставлять на аукціон».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 лютого: «З метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства, в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення. За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування активно ініціюють виставлення вільних земельних ділянок на аукціон для продажу прав оренди».

«Органи місцевого самоврядування вже подали до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області 727 клопотань на включення земельних ділянок, які не використовуються, для виставлення на аукціон. З них – 276 клопотань Держгеокадастр вже включив до переліку. Найактивнішими є Стрийський, Перемишлянський та Жидачівський райони», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Як зазначили в департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, вивчається питання загосподарювання невитребуваних (нерозподілених) часток (паїв), відбувається процес прийняття рішень та розпоряджень, що сприяє задіянню  нерозподілених земельних часток (паїв). За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз, хавдяки моніторингу в області спостерігається активність відновлення спадщини та успадкування земельних ділянок спадкоємцями, а також чітко прослідковується ініціатива органів місцевого самоврядування в частині законодавчо встановленого обов’язку подачі заяви до суду про визнання певних земельних ділянок, що не мають спадкоємців  «відумерлою спадщиною», – розповіли також в облдержадміністрації.

«На неуспадковані земельні ділянки по закінченню шестити місяців з моменту відкриття спадщини органи місцевого самоврядування уклали 2,2 тисячі договорів оренди. Також для реалізації права розпорядження своїм майном 8,6 тисячі спадкоємців оформляють право власності на успадковані земельні ділянки,  в тому числі за підтримки аграрних підприємств. 34 ділянки за рішенням суду визнали відумерлою спадщиною та передали у власність територіальним громадам. Наразі районні державні адміністрації прийняли розпорядження про передачу в оренду фермерським господарствам та  сільськогосподарським підприємствам 8,3 тисячі невитребуваних земельних часток (паїв)», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу