Рахунки в квитанціях «Львівгазу» здивували сотні його споживачів (оновлено)

21:28 18 травня 2015 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У громадському формуванні «Варта-1» повідомили в понеділок: «Сотні львів'ян прийшли у «Львівгаз», щоб з'ясувати, як їм нараховували вартість газу».

«Звідки така сума? Сотні львів'ян прийшли у «Львівгаз», щоб з'ясувати, як їм нараховували вартість газу. Сьогодні, 18 травня, львів'яни «штурмували» приміщення ПАТ «Львівгаз». Люди шоковані від цін у квитанції і не можуть збагнути, який чином їм нараховували вартість послуг!!!», – повідомили сьогодні, 18 травня, на сторінці громадського формування «Варта-1» в інтернет-мережі «ВКонтакте». Натомість у прес-службі обласної державної адміністрації повідомили в понеділок «Щоденному Львову»:

«Мешканці Львівщини, які мають сумніви та зауваження до нарахованих сум за комунальні послуги, можуть за роз'ясненнями звертатися до організацій – надавачів компослуг. Зокрема, якщо у споживачів виникли сумніви щодо правильності нарахувань за спожитий природний газ, зміни тарифів чи перерахунків на нього, можуть звертатися до голови правління  ПАТ «Львівгаз» Володимира Зленка за номерами телефонів +380673320682 або +380503077557. Записатись на особистий прийом можна за номером (032) 233-20-94».

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу