Рахункова палата перевіряє аеропорт «Львів»

11:15 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 852


Фото: ac-rada.gov.ua

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Про це повідомили в прес-службі Рахункової палати, де також розповіли: «Відповідний аудит, у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору вже розпочався у міністерстві інфраструктури України, Державній авіаційній службі України та у державних підприємствах «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Бориспіль) та «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» (Львів). Відповідальна за проведення аудиту – член Рахункової палати Ірина Іванова».

«Аудитори Рахункової палати, зокрема, оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном державних підприємств. За результатами перевірки об'єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору України», – поінформували також у прес-службі Рахункової палати.

«Відкриття контрольного заходу у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» відбулось за участі начальника територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Володимира Піхоцького. Ірина Іванова провела робочу нараду у територіальному управлінні Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях щодо запланованих заходів у цьому регіоні, за які вона відповідальна згідно з Планом роботи Рахункової палати на 2019 рік», – повідомили також у прес-службі Рахункової палати.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 23 травня 2019 р.

«Молочний форум» розпочався у Львові вдруге

У четвер, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького розпочався масштабний «Молочний форум».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 384

13:20 23 травня 2019 р.

У Львівській міськраді наполягають на забороні продажу алкоголю в МАФах

У ЛМР запевнили, що «обмеження продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв зумовлене, в першу чергу, бажанням міста пропагувати здоровий спосіб життя та зменшити сумну статистику скоєння злочинів у стані алкогольного сп’яніння».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 567

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу