Рахункова палата перевіряє аеропорт «Львів»

11:15 22 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1005


Фото: ac-rada.gov.ua

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Про це повідомили в прес-службі Рахункової палати, де також розповіли: «Відповідний аудит, у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору вже розпочався у міністерстві інфраструктури України, Державній авіаційній службі України та у державних підприємствах «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Бориспіль) та «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» (Львів). Відповідальна за проведення аудиту – член Рахункової палати Ірина Іванова».

«Аудитори Рахункової палати, зокрема, оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном державних підприємств. За результатами перевірки об'єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору України», – поінформували також у прес-службі Рахункової палати.

«Відкриття контрольного заходу у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» відбулось за участі начальника територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Володимира Піхоцького. Ірина Іванова провела робочу нараду у територіальному управлінні Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях щодо запланованих заходів у цьому регіоні, за які вона відповідальна згідно з Планом роботи Рахункової палати на 2019 рік», – повідомили також у прес-службі Рахункової палати.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:10 16 серпня 2019 р.

Гривня подешевшала на сім копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 25,3217 гривні за долар (у четвер – 25,2493) та 28,2336 – за євро (напередодні – 28,2489).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 348

17:40 15 серпня 2019 р.

«Електрон» виготовить для львів’ян 50 тролейбусів

ТзОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» і концерн «Електрон» виготовлять цього року у Львові на замовлення його міськради 50 нових низькопідлогових тролейбусів.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 912

Останні новини

На Львівщині призначили іспитовий термін фальсифікатору алкоголю

Львів’яни ліквідувати пожежу в парку «Горіховий гай»

Львівські десантники опановують стрибки з парашутом

У Львові судитимуть п’ятьох наркоторговців

На Львівщині зупинили контрабандистів-поляків

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу