Рахункова палата перевіряє аеропорт «Львів»

11:15 22 квітня 2019 р.


Фото: ac-rada.gov.ua

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Про це повідомили в прес-службі Рахункової палати, де також розповіли: «Відповідний аудит, у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору вже розпочався у міністерстві інфраструктури України, Державній авіаційній службі України та у державних підприємствах «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Бориспіль) та «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» (Львів). Відповідальна за проведення аудиту – член Рахункової палати Ірина Іванова».

«Аудитори Рахункової палати, зокрема, оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном державних підприємств. За результатами перевірки об'єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіаційного транспорту та використання повітряного простору України», – поінформували також у прес-службі Рахункової палати.

«Відкриття контрольного заходу у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» відбулось за участі начальника територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Володимира Піхоцького. Ірина Іванова провела робочу нараду у територіальному управлінні Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях щодо запланованих заходів у цьому регіоні, за які вона відповідальна згідно з Планом роботи Рахункової палати на 2019 рік», – повідомили також у прес-службі Рахункової палати.

dailylviv.com

До теми

08:53 25 січня 2022 р.

Львівтеплоенерго роз'яснило, чому мешканці повинні платити більше: абоненти обурені (відео)

З 1 грудня 2021 р змінено порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі послуг з постачання теплової енергії та гарячої води. Ці зміни відображено окремими рядками у квитанціях до оплати за послуги з постачання тепла і гарячої води.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу