Радник міського голови Львова закликав посилити тиск на Мінрегіонрозвитку

15:00 12 січня 2017 р.

Нардеп Сергій Кіраль заявив: «Я хотів би закликати громадськість до підтримки міста і посилення тиску на тих, від кого сьогодні залежить прийняття рішення щодо спільного проекту з ЄІБ».

Народний депутат і радник міського голови Львова Сергій Кіраль повідомив під час обговорення на тему «Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів («Zero waste»)»: «Станом на сьогодні на розгляді у міністерстві фінансів та економіки Франції перебуває заявка великої міжнародної компанії «Egis» щодо виділення грантових коштів на розробку проектної документації для комплексного вирішення проблем з твердих побутових відходів у Львові». 

Сергій Кіраль також відзначив: «Процес співпраці із Францією проходить паралельно із процесом залучення коштів Європейського інвестиційного банку для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва нового комплексу. Причиною є блокування заявки Львова Міністерством регіонального розвитку впродовж більш, ніж року. На думку нардепа – таке блокування має політичні мотиви».

Нардеп також заявив: ««Я хотів би закликати громадськість до підтримки міста і посилення тиску на тих, від кого сьогодні залежить прийняття рішення щодо спільного проекту з ЄІБ. Це Мінрегіонрозвитку, яке вже понад рік блокує рішення. Це притому, що місто розпочало цей процес ще в 2014 році».

Сергій Кіраль також запевнив: «Однак, незважаючи на те досить тривале блокування, а місто подало заявку на 75 мільйонів євро для закриття та рекультивацію Грибович і будівництво нового комплексу, нам вдалося домовитися з посольством Франції в України, яке підтримало нас. І сьогодні на розгляді в міністерстві фінансів та економіки Франції перебуває заявка міжнародної компанії «Egis», яка має досвід підготовки концепцій поводження з твердих побутових відходів, на грантові кошти для напрацювання та розробки цілого пакету проектної документації для комплексного вирішення проблем у Львові. І до кінця місяця має бути прийнято рішення. Ми сподіваємось, що воно буде позитивне, і тоді місто зможе заручитися досвідом та фаховими знаннями компанії для розробки стратегічних документів».

За словами Сергія Кіраля, основна робота компанії буде спрямована на оновлення проекту рекультивації Грибовицього сміттєзвалища, розробленого інститутом «Гірхімпром», та вивчення різних варіантів технологій переробки будівництва нового сучасного комплексу.  Нардеп також додав: «Тобто, це такий паралельний процес, який ми запускаємо з допомогою посольства Франції. Громадськість і місто можуть бути в ньому активним учасником».

Про це повідомляється сьогодні, 12 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Повне відео з дискусії «Zero Waste» – за посиланням https://www.facebook.com/tvoyemisto/videos/1307635609311853/».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів