Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила позичити Україні $17,5 мільярда (відео)

20:52 11 березня 2015 р.


Фото: slovoidilo.ua

Рада директорів МВФ затвердила під час засідання в середу нову програму кредитування для України в розмірі $17,5 мільярда.

Рада директорів МВФ затвердила під час засідання в середу нову програму кредитування для України в розмірі 17,5 мільярда – повідомила сьогодні, 11 березня, інфіомаційна агенція Укрінформ, конкретизуючи при цьому:

«Про це йдеться в заяві директора-розпорядника фонду Крістін Лагард, передає власний кореспондент Укрінформу. Вона також зазначила:

«Рада повідомити, що Виконавча рада  МВФ сьогодні ухвалила розширену угоду в рамках Механізму розширеного фінансування (EFF) для України в розмірі 12,348 SDR (близько $17,5 млрд або €15,5 млрд), засновану на комплексній програмі економічних реформ за підтримки фонду, а також за рахунок додаткових ресурсів з боку міжнародного співтовариств. Грунтуючись на заходах, вжитих у рамках попередньої програми стенд-бай, ця нова чотирирічна розширена угода підтримуватиме стабілізацію економіки України та набір глибоких політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі, зазначила керівник Фонду. Крім того, цей крок сприятиме «поліпшенню умов та стандартів життя українського народу». 

Лагард позитивно відзначила кроки української влади, яка «продовжує демонструвати тверду прихильність реформам». Щоб допомогти пом'якшити наслідки цих змін, особливо для найбідніших верств населення, як зауважила керівник МВФ, «вживаються заходи зі зміцнення та кращої цілеспрямованості системи соціального захисту».

Водночас Лагард визнала, що «програма є амбітною та включає в себе ризики, зокрема ті, що випливають з конфлікту на сході країни». У цьому зв'язку керівник Фонду висловила сподівання, що режим припинення вогню, який «значною мірою виконується зараз», триватиме й надалі».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу