Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила позичити Україні $17,5 мільярда (відео)

20:52 11 березня 2015 р.


Фото: slovoidilo.ua

Рада директорів МВФ затвердила під час засідання в середу нову програму кредитування для України в розмірі $17,5 мільярда.

Рада директорів МВФ затвердила під час засідання в середу нову програму кредитування для України в розмірі 17,5 мільярда – повідомила сьогодні, 11 березня, інфіомаційна агенція Укрінформ, конкретизуючи при цьому:

«Про це йдеться в заяві директора-розпорядника фонду Крістін Лагард, передає власний кореспондент Укрінформу. Вона також зазначила:

«Рада повідомити, що Виконавча рада  МВФ сьогодні ухвалила розширену угоду в рамках Механізму розширеного фінансування (EFF) для України в розмірі 12,348 SDR (близько $17,5 млрд або €15,5 млрд), засновану на комплексній програмі економічних реформ за підтримки фонду, а також за рахунок додаткових ресурсів з боку міжнародного співтовариств. Грунтуючись на заходах, вжитих у рамках попередньої програми стенд-бай, ця нова чотирирічна розширена угода підтримуватиме стабілізацію економіки України та набір глибоких політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі, зазначила керівник Фонду. Крім того, цей крок сприятиме «поліпшенню умов та стандартів життя українського народу». 

Лагард позитивно відзначила кроки української влади, яка «продовжує демонструвати тверду прихильність реформам». Щоб допомогти пом'якшити наслідки цих змін, особливо для найбідніших верств населення, як зауважила керівник МВФ, «вживаються заходи зі зміцнення та кращої цілеспрямованості системи соціального захисту».

Водночас Лагард визнала, що «програма є амбітною та включає в себе ризики, зокрема ті, що випливають з конфлікту на сході країни». У цьому зв'язку керівник Фонду висловила сподівання, що режим припинення вогню, який «значною мірою виконується зараз», триватиме й надалі».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу