П’ять-сім авіакомпаній готові відновити рейси до Львова впродовж місяця після запуску термінала аеропорту

13:08 16 березня 2025 р.

Усі вони вже зробили аудит нинішнього стану львівського аеропорту.

Про це "Високому замку" розповіла гендиректорка міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького Тетяна Романовська, пише DailyLviv.com

За оптимістичним сценарієм, у квітні-травні цього року у Львові можуть відкрити для авіаційних польотів міжнародний аеропорт «Львів» імені короля Данила Галицького. Серед інших ймовірних дат відкриття неба — літо. П’ять-сім авіакомпаній готові працювати у Львові (впродовж місяця після запуску термінала), як символ міцної солідарності з Україною. Також в уряді розглядають відкриття іншого аеропорту на заході України — ужгородського.

«Зі Львова готові літати авіакомпанії Wizzair, Air Baltic, «Турецькі авіалінії, Sky Up, «Австрійські авіалінії», Lufthansa, LOT, — повідомила Тетяна Романовська. — Наразі йдеться про відновлення регулярних рейсів зі Львова. Чартерні рейси, швидше за все, буде пробувати повернути авіакомпанія Sky Up. У них гарна мережа маршрутів у Європі. Ті самі маршрути готові виконувати і зі Львова. Або з іншого українського міста. Цього року представники авіакомпанії вийшли до нас з комунікацією, провели свої аудити. Представники Wizzair ще торік провели свій аудит. Проводять попередній аналіз і коли буде рішення про відкриття неба, впродовж трьох-чотирьох днів приїжджають до нас працювати».

Туристичні компанії та туроператори продають українцям тури на літній сезон з аеропортів Польщі та ЄС. Тетяна Романовська каже, що якщо відкриють аеропорт у Львові, то туроператори оперативно переорієнтуються, бо подорожувати зі Львова буде зручніше та значно дешевше, ніж з ЄС.

«Ми б хотіли, аби відкриття аеропорту відбулося в літній період, бо розуміємо, що основний авіаційний трафік припадає на відпустки, літо та, коли довший день, — каже Тетяна Романовська. — Якщо це відбудеться вже у квітні чи травні, то для нас це буде надзвичайно добре».

Нагадаємо, що раніше вже був прогноз про те, що аеропорт у Львові може запрацювати у січні 2025 року.

DailyLviv.com також писав про те, що аеропорт Львів вивчає можливість відкриття рейсів під час воєнного стану. Розроблено операційний документ евакуації пасажирів.

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною, – заявляв у травні 2024 року голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький під час Національного туристичного саміту у Львові.

І, нарешті,  тодішній міністр інфраструктури Олександр Кубраков розглядав аеропорт "Львів" як перший для відновлення роботи за наявності гарантій безпеки ще в далекому вересні 2022 року. 

dailylviv.com

Країни ЄС можуть відправити кілька тисяч солдатів до центрів збору у Києві, Одесі та Львові

17 березня впродовж 14 годин застосують обмеження потужності - Укренерго

Як під Дрогобичем українці розбили втричі більші сили росіян і що найбільше вразило їхнього воєнкора

Прийняття України в НАТО малоймовірне

Навідник Олександр Бузунар загинув під час виконання бойового завдання у Курській області. Сьогодні було прощання

Уночі дівчата 13 і 8 років отруїлися чадним газом

Новий начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов закінчив Харківське танкове училище, але пов'язав кар'єру з морською піхотою

Путін далі прагне припинення існування України

Щоб не було Третьої світової війни, Україна повинна відмовитися від частини своїх територій

Львівська залізниця 5 днів ремонтуватиме колію на переїзді

Вулицю наймолодшого Героя України Павла Думанського відкрили у Львові

Чому росіяни закликали українців вимкнути з розеток усі електроприлади

Воїнів-захисників з Луганщини і Харківщини поховають у Львові

Звукова зброя за секунди розігнала кількатисячний натовп протестувальників у Белграді

Навіть смерть Путіна або його усунення від влади не зробить Росію цивілізованою країною, що визнає міжнародне право

П’ять-сім авіакомпаній готові відновити рейси до Львова впродовж місяця після запуску термінала аеропорту

Зима навесні. На Львівщині попередили про сніг, хуртовини, сильний вітер

На Львівщині з автомобіля «Нива» деблокували двох чоловіків

Мама віддала свою нирку 32-річному синові

Ліцензії на користування надрами і видобування корисних копалин в Україні віддадуть іноземцям

Образив військовослужбовців ТЦК у Львові - і був мобілізований

Тисячі заявок від добровольців США, які хочуть приєднатися до армії України, надійшло після заяв Трампа

До Німеччини через ПП Краківець везли 87-річну скрипку

Директорка Голосу Америки сподівається, що повний демонтаж радіостанції не відбудеться

Минулої доби на Курщині відбулося 19 боєзіткнень - Генштаб ЗСУ

Лише десятьом ворожим безпілотникам вдалося оминути ППО

Трамп мінімізує Радіо Свобода та Голос Америки

З Ашану у Львові люди в формі винесли чоловіка і запакували в бус (відео)

Атака ударних БпЛА по Чернігову

Протести у Белграді. На вулиці вийшли від 107 000 до 1 000 000 осіб (відео)

На автодорозі Ковель — Шептицький — Жовква трапилася ДТП з потерпілими

На кордоні у Рава-Руській приховав 800 вейпів

На аеродромі «Енгельс-2», де базуються стратегічні бомбардувальники рф, приземлився транспортний літак «Руслан»

У Карпатах знайшли 37-річного жителя Черкащини

Сотні скарг надійшло з 10 областей на продаж ліків за завищеними цінами

Тисячі людей вийшли на вулиці Будапешта й вимагають відставки Орбана

У шести школах Львівщини зафіксовано перевищення рівня концентрації радону-222

Президент нагородив шістьох Захисників із Шептицького району

Наїзд автомобіля у сутінках

За спроби самогубства у ТЦК судитимуть за статтею 409 Кримінального кодексу України