Призначено нового гендиректора аеропорту «Львів» (оновлено)

18:15 18 лютого 2016 р.

Фото до новини


Фото: stezhkamu.com

Летовище в нашому місті очолила Тетяна Романовська.

Кабінет міністрів України призначив Тетяну Романовську генеральним директором міжнародного аеропорту «Львів». Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду.

Представляючи кандидатуру Романовської, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив, що вона пройшла кадровий конкурс і була рекомендована на посаду Номінаційним комітетом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Урядовець також розповів: «Це місцева людина з глобальним досвідом. Її знають авіакомпанії, незалежні члени комітету її підтримали, у нас практично одностайне було голосування. Нехай працює, призначаємо. Генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська – ми вас вітаємо».

Раніше Романовська обіймала посаду начальника аеровокзального комплексу аеропорту «Львів». 10 березня 2015 року міністерство змінило керівництво аеропорту «Львів», призначивши виконуючим обов'язки генерального директора підприємства Дмитра Шинкарчука. Всього міністерство інфраструктури провело три кадрових конкурси на дану посаду.

«Міжнародний аеропорт «Львів» – найбільший на заході України аеропорт за пасажиропотоком та маршрутною мережею, яка складається з 27 напрямків (24 міжнародних і 3 внутрішніх). У 2011 році аеропорт було реконструйовано. У рамках реконструкції було споруджено новий термінал загальною площею 48 тисяч квадратних метрів, а також реконструйовано злітно-посадкову смугу. 

Реконструйований аеропорт розраховано на обслуговування суден класу «А», «В», «С», а також класу «D» (типу Boeing-767). За даними Державіаслужби, аеропорт «Львів» у 2015 році скоротив пасажиропотік на 2,5% – до 570 тисяч осіб.

Про це повідомили сьогодні, 18 лютого, в інформаційній агенції УНІАН. Натомість тележурналісти розповіли в четвер:

«Тетяна Романовська призначена директором «Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького». Про це під час засідання уряду оголосив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Він надав хороші рекомендації, назвавши її людиною з «глобальним досвідом». Про її перемогу під час відбіркового конкурсу стало відомо у грудні минулого року. За інформацією «Центру транспортних стратегій», у своїй програмі Романовська наполягала на необхідності будівництва вантажного терміналу та ангара, залучення інвестицій в неавіаційні сфери діяльності.

Крім того, вона має намір використовувати будівлю старого терміналу для створення VIP-терміналу. Підвищення прибутковості аеропорту планує досягти за рахунок збільшення обсягів перевезень, ефективного планування ресурсів і мінімізації витрат. 

Відомо також, що Романовська з 1995 по 2005 працювала у «Львівських авіалініях». А з 2005 року до 2012-го працювала в аеропорту Львова.

Нагадаємо, що з 2 квітня 2015 року в аеропорту «Львів» почали діяти принципи «відкритого неба». На думку міністра Андрія Пивоварського, таке рішення дозволить поліпшити фінансовий стан аеропорту та економічну ситуацію регіону».

Про це повідомили сьогодні, 18 лютого, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Натомість у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.повідомили сьогодні, 18 лютого:

«Директором Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького призначили Тетяну Романовську, кандидатуру якої під час конкурсу відібрав урядовий номінаційний комітет. Про це йшлося під час засідання Кабінету Міністрів України у четвер, 18 лютого.

Нагадаємо, що Мінінфраструктури України ще минулоріч сформувало короткий список кандидатів на посаду керівника аеропорту і подало його на розгляд комітету з призначень при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. До списку претендентів, зокрема, увійшли Павло Прусак (раніше обіймав посаду комерційного директора Харківського аеропорту), Олег Горєлов (раніше, зокрема, голова ЗАТ «Шиндлер»), Олександр Лісовик (директор з продажу і маркетингу азербайджанської авіакомпанії «Azal»), Володимир Костенко (заступник гендиректора аеропорту «Львів» з операційної діяльності) і Тетяна Романовська, яка раніше обіймала посаду начальника аеровокзального комплексу аеропорту. Загалом на конкурс було подано 13 заявок».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів