Приватні перевізники оголосили, що пенсіонери будуть платити у Львові за проїзд

13:10 17 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lviv1256.com

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «На наших підприємствах, які є підконтрольні місту, люди як їздили так їздитимуть».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 17 січня: «Сьогодні у багатьох львівських маршрутках, які обслуговують приватні перевізники, з’явилося оголошення про те, що з кінця січня цього року, пенсіонери оплачуватимуть 50% вартості за проїзд. Міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкової апаратної наради, наголосив, що позиція міста щодо оплати пенсіонерів за проїзд у громадському транспорті Львова залишається незмінною».

Андрій Садовий запевнив: «Щодо оголошень про оплату 50% вартості за проїзд пенсіонерами, то позиція міської ради є однозначна і незмінна. На наших підприємствах, які є підконтрольні місту, люди як їздили так їздитимуть. Те, що обласна адміністраціях і їх департамент встановили, що в межах області пенсіонери платять 50%, це, думаю, є основною причиною, що спонукає перевізників влаштовувати собі якісь окремі правила та вважати, що департамент області якимось чином координує це все. Тому це питання треба пропрацювати у юридичній площині. Та наша позиція є чіткою і незмінною».

Міський голова наголосив, що на маршрутах міста перевізники мають забезпечити мінімум 90% машин. Однак, як повідомили в управлінні транспорту, станом сьогодні на ранок виїзд машин на міських маршрутах становив: 90% ЛК «АТП-1», 86% машин ТзОВ «Фіакр Львів», 75% ТзОВ «Успіх БМ» та 64% ПАТ «ЛАП-14630», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини