При в’їзді у Львів необхідно створити перехоплюючі паркінги, – депутат | Новини Львова

При в’їзді у Львів необхідно створити перехоплюючі паркінги, – депутат

21:10 31 липня 2020 р.

  • 0

А щоб цілковито розв’язати транспортну проблему у Львові, треба змінити генеральний план міста.

Так вважає Остап Доскіч, голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради, представник фракції "Європейська солідарність". Про це інформує DailyLviv. 

- На засіданнях комісії ми неодноразово обговорювали питання транспортого колапсу, - сказав Остап Доскіч у Пресклубі під час обговорення теми «Транспортний тупик у Львові: як виїхати з нього по-європейськи?»  – Але важко щось змінити, бо хаотичний і несистемний підхід влади до вирішення проблеми не працює. Немає розв’язок для транспорту, а без них проблему не усунути. Щоб збудувати розв’язки, треба змінювати генеральний план. А на цей крок іти не хочуть. У нас вузькі вулички – а ми їх ще більше звужуємо. Люди бояться епідемії і більше користуються власними автівками. І зважте, що зараз немає шкільного навчання, а що буде, коли почнеться навчальний рік? Ще більше перевантаження!

Остап Доскіч переконаний, що у міста має бути новий генеральний план, з чітко продуманими пунктами: який транспорт і куди саме має рухатись. Також потрібна програма, яка дозволила би «швидкій» безперешкодно добиратись до лікарні. І мають бути паркувальні майданчики: одно- та дворівневі. 

Остап Доскіч зазначив, що у Львові давно і багато говорять про потребу перехоплюючих паркінгів, але конкретних пропозицій щодо них немає. Наприклад, такий багаторівневий паркінг мав бути на площі Петрушевича, проте справу загальмували.  

- Це пов’язано з тим, що майданчики у центральній частині міста є під “Львівавтодором”, вони виставляють ціну за паркування. І збудувати багаторівневі паркінги (чим очевидно мали би зайнятись приватні компанії) проблематично: ціна має бути нижчою у підземній частині, а в центральній частині – вища. Такі паркінги не працюють, і їх економічно невигідно будувати, вони себе не окуплять. Також у нас при в’їзді у місто мали би створити перехоплюючі паркінги. І не лише для приватного транспорту, але й для громіздкого – скажімо, для великих туристичних автобусів. Вони до карантину паркувались або біля будівлі ЛОДА, або просто перекривали вулиці і створювали корки. Адже для такого транспорту у Львові місця не передбачено. 

Остап Доскіч упевнений, що при бажанні міської влади вирішити складне транспортне питання у Львові цілком реально. 

- Найперше, що потрібно – це взяти у команду професійних людей, які розроблять систему з врахуванням кількості населення і навантаження на транспорт. Але це справді мають бути фахівці своєї справи, – наголосив голова депутатської комісії. 

Довідково

13 лютого 2020 року сесія Львівської міської ради ухвалила «План сталої міської мобільності м. Львова». Його розроблено у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Це стратегічний документ, який визначає транспортну політику міста на найближчі десять років і дає відповідь на питання: як оптимізувати місто для того, аби переміщення мешканців у ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту, вартості. Такими планами мобільності керуються у більшості міст Західної Європи. 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 5 серпня 2020 р.

Президент скасував книгу обліку доходів для ФОПів

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», який Верховна Рада ухвалила 14 липня 2020 року.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові в померлого донора взяли серце, дві нирки і підшлункову залозу (відео)

На Львівщині 4-річна дівчинка на самокаті потрапила в ДТП

Лінійки у школах першого вересня не буде

Трамваї і тролейбуси у Львові на три дні змінять маршрути. Графік

На Львівщині - 152 нових випадки коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу