Прокуратура Залізничного району Львова вимагає повернути місту землю на суму 9,7 млн. грн

12:38 7 жовтня 2014 р.


Фото: bilahata.net

Як повідомили у вівторок в прес-службі обласної прокуратури, до господарського суду внесено позовну заяву про розірвання укладених із приватним підприємством договорів оренди земельних ділянок на вулиці Городоцькій.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 7 жовтня, про спробу повернути з незаконного користування землю у Львові вартістю 9,7 млн. грн. У повідомленні також конкретизують:

«Прокуратурою Залізничного району міста Львова внесено до господарського суду Львівської області позовну заяву в інтересах держави в особі Львівської міської ради про розірвання укладених із приватним підприємством договорів оренди земельних ділянок на вулиці Городоцькій. Встановлено, що останнім систематично не сплачувалось орендної плати за користування землею та, усупереч відповідній постанові суді про примусове стягнення цих коштів, не вживалось жодних заходів для погашення боргу. З цих підстав, прокуратура звернулась до суду з вимогою відновити порушені законні інтереси громади міста та повернути в її користування вказану територію, площею майже 0,9 га та вартістю понад 9,7 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу