Прокуратура Залізничного району Львова вимагає повернути місту землю на суму 9,7 млн. грн

12:38 7 жовтня 2014 р.


Фото: bilahata.net

Як повідомили у вівторок в прес-службі обласної прокуратури, до господарського суду внесено позовну заяву про розірвання укладених із приватним підприємством договорів оренди земельних ділянок на вулиці Городоцькій.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 7 жовтня, про спробу повернути з незаконного користування землю у Львові вартістю 9,7 млн. грн. У повідомленні також конкретизують:

«Прокуратурою Залізничного району міста Львова внесено до господарського суду Львівської області позовну заяву в інтересах держави в особі Львівської міської ради про розірвання укладених із приватним підприємством договорів оренди земельних ділянок на вулиці Городоцькій. Встановлено, що останнім систематично не сплачувалось орендної плати за користування землею та, усупереч відповідній постанові суді про примусове стягнення цих коштів, не вживалось жодних заходів для погашення боргу. З цих підстав, прокуратура звернулась до суду з вимогою відновити порушені законні інтереси громади міста та повернути в її користування вказану територію, площею майже 0,9 га та вартістю понад 9,7 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу