Прокуратура вимагає в суді cтягнути зі забудовників більше 1 млн. грн на розвиток інфраструктури Львова

15:30 6 березня 2015 р.


Фото: golos.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласної прокуратури, «подано позови до суду про стягнення з чотирьох підприємств загалом понад 1 млн. грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».

У прес-службі Львівської обласної прокуратури повідомили сьогодні, 6 березня:

«Прокуратурою Залізничного району міста Львова подано позови до суду про стягнення із чотирьох підприємств загалом понад 1 млн грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Встановлено, що вказані компанії, будучи забудовниками та інвесторами будівництва багатоквартирних житлових будинків, зобов’язувались сплатити ці внески у 2014 році згідно з договорами із Львівською міською радою. У зв’язку з тим, що кошти до бюджету так і не надійшли, прокуратурою району вимагається відшкодувати їх у судовому порядку». 

dailylviv.com

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу