Прокуратура вимагає в суді cтягнути зі забудовників більше 1 млн. грн на розвиток інфраструктури Львова

15:30 6 березня 2015 р.


Фото: golos.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласної прокуратури, «подано позови до суду про стягнення з чотирьох підприємств загалом понад 1 млн. грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».

У прес-службі Львівської обласної прокуратури повідомили сьогодні, 6 березня:

«Прокуратурою Залізничного району міста Львова подано позови до суду про стягнення із чотирьох підприємств загалом понад 1 млн грн заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Встановлено, що вказані компанії, будучи забудовниками та інвесторами будівництва багатоквартирних житлових будинків, зобов’язувались сплатити ці внески у 2014 році згідно з договорами із Львівською міською радою. У зв’язку з тим, що кошти до бюджету так і не надійшли, прокуратурою району вимагається відшкодувати їх у судовому порядку». 

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу