Прокуратура наполягла на виплаті працівникам держпідприємства у Львові заборгованої зарплати

14:14 16 жовтня 2014 р.


Фото: ukurier.gov.ua

Як повідомили в четвер у прес-службі правоохоронної установи, зі співробітниками «Львівського науково-дослідного та проектного інституті землеустрою» не розраховувалися впродовж двох місяців.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 16 жовтня, що, за поданням цієї установи, виплачено заборговану заробітну плату працівникам державного підприємства у Львові. У повідомленні також конкретизують:

«Зокрема, йдеться про державне підприємство «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», 94 працівникам якого протягом 2 місяців не виплачували зарплатні, заборгувавши понад 115 тис. грн. З метою відновлення прав цих громадян, прокуратурою Галицького району міста Львова скеровано подання на адресу керівництва згаданої структури з вимогою негайно усунути порушення законодавства про оплату праці. Відтак, після внесення документа прокурорського реагування, працівникам державного підприємства виплачено згадану суму заборгованої заробітної плати».

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу