Президент відкрив на Львівщині новий завод

16:30 3 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: president.gov.ua

У рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті заводу ТОВ «Бадер Україна» та запуску його виробництва.

Глава держави поспілкувався на заводі «Бадер» у селі Кожичі в Яворівському районі Львівської з виробниками та назвав відкриття цього підприємства «яскравим символом відродження України». Зокрема, Президент наголосив, що, попри агресію, яка розпочалася два роки тому, Україна у 2016 році почала демонструвати відновлення економіки та економічне зростання, а також відзначив: «Якщо у 2014 році багато іноземців мали сумнів в тому, щоб інвестувати в Україну, то нині вони впевнилися у тому, що їх рішення було правильним».

Глава держави констатував, що зараз в Україні створюються тисячі нових робочих місць, запроваджуються нові технологічні виробництва, тисячі людей отримують гідну заробітну плату, що, відповідно, збільшує відрахування і до державного, і до місцевих бюджетів. Президент також висловив вдячність інвесторам: «Дякую за те, що ви виробляєте надзвичайно якісну продукцію і тим самим прославляєте Україну в Європі». 

За словами Петра Порошенка, це стало можливим завдяки укладенню угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом і дії зони вільної торгівлі по відношенню до України. Президент пояснив: «Це означає, що продукція, яка виробляється в Україні, немає жодного оподаткування при потраплянні найбільший ринок Європи. Це приносить до нас інвестиції. Інвестори своїми грошима голосують за вільну і незалежну Україну».

За словами глави держави, можна взяти скільки завгодно кредитів МВФ, допомоги США чи макрофінансової допомоги від ЄС, але головні і найцінніші гроші – це прямі іноземні інвестиції, які створюють робочі місця, приходять сюди назавжди і створюють разом з нами національне багатство України. Президент підсумував: «Символічний факт, що сьогодні ми відкриваємо нове виробництво, є черговим доказом того, що ми з вами на правильному шляху».

Петро Порошенко подякував за працю і підтримку, наголосивши на їх особливій важливості у ці важкі часи, й підкреслив, що в Україні вже виробляється левова частка складових для автомобілів знаних світових брендів. Директор ТОВ «Бадер Україна» Андрій Павлунь та директор компанії «Бадер Гмбх енд Ко» Драйліш Бент ознайомили главу держави з виробничими потужностями заводу.

Зокрема, продемонстрували сектор сировини, відділ розкрою шкіри, сектор шкіряних заготівель та лінії шиття шкіряних виробів. Підприємство є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.

ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид його  діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ.

Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Президента України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини