Президент України взяв участь у ще одному відкритті на Львівщині

16:40 3 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Петро Порошенко повідомив про нові поклади природного газу.

Президент України Петро Порошенко заявив у четвер під час відкриття установки з підготовки газу у Стрийському районі, що на Львівщині знайдено нові поклади природного газу. Глава держави розповів: «Буквально декілька днів тому ми завершили буріння, були знайдені нові поклади українського газу. А це – велике щастя, це перемога, це успіх, це Божа вдача і доказ ефективності діяльності українських енергетиків».

Петро Президент наголосив, що запуск українського газовидобування є пріоритетом влади. Президент також зазначив: «Раніше дефіцит «Нафтогазу» був 120 мільярдів на рік, сьогодні – нуль».

Глава держави підкреслив: «Українцям вдалося здобути енергетичну незалежність. Ми зараз збільшили долю виробництва атомної енергетики, яка створює умови, щоб українське виробництво було конкурентоспроможним. Накопичили достатню кількість вугілля. І усі розмови про те, що у нас будуть взимку віялові відключення, що Україна взимку залишиться без тепла і без вугілля, українці не будуть мати достатньо газу у своїх підземних сховищах – закінчилося це все, у 2014 році. І ми незважаючи на війну побудували економічно міцну незалежність нашої держави».

Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в агенції Укрінформ. Як інформував «ЩЛ», Президент відкрив на Львівщині новий завод.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини