Прем'єр запевнив, що не забиратиме у Львова гроші для відновлення захоплених районів Донбасу

15:18 17 вересня 2014 р.


Фото: kommersant.ru

Керівник уряду Арсеній Яценюк заявив це в середу на засіданні Кабміну.

Уряд пропонує створити спеціальний фонд для відновлення захоплених районів Донбасу і не планує віддавати на ці цілі гроші інших регіонів. Про це заявив на засіданні уряду прем'єр Арсеній Яценюк.

Яценюк нагадав, що законами про спецрежим на Донбасі уряд зобов'язали «фінансувати всі видатки по відновленню окремих територій Донецької і Луганської областей». «Я дав доручення Мінфіну підготувати проект закону про створення спецфонду відновлення окремих регіонів Донецької і Луганської областей. Він має наповнюватись з пожертв українських олігархів», – повідомив прем'єр.

«Друге – міжнародна донорська допомога. Третє – з держбюджету ми можемо дати гроші, якщо відновимо повністю контроль, підприємства запрацюють і почнуть платити податки», –заявив Яценюк. За його словами, «забирати гроші у Львова», інших регіонів чи категорій громадян «уряд не буде».

«Формула запропонована дуже чітка. Скинулись – і відновлюємо. Разом. А не за рахунок скорочення витрат на решту країни», – пояснив Яценюк, заяви якого передає сьогодні, 17 вересня, інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу