Прем'єр переконаний, що Львівська міськрада впорається зі сміттям без запозичень

16:20 27 січня 2017 р.

Керівник уряду заявив у п’ятницю, що в бюджеті розвитку Львова – один мільярд 800 мільйонів гривень.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив сьогодні, 27 січня, під час спілкування із журналістами в Львівській обласній державній адміністрації: «За результатами проведеного під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана у Львові засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій за участі представників міської влади та керівництва області прийнято рішення про передачу Львівській міській раді земельної ділянки для проектування і будівництва нового полігону для твердих побутових відходів». 

Керівник уряду конкретизував: «Сьогодні ми прийняли рішення на засіданні комісії, яку я проводив, що одну з ділянок, які виставлені на конкурс, буде знято з конкурсу і передано Львівській міській раді швидко, щоб вони почали проектування і будівництво такого полігону і комплексу по сміттєпереробці. Завдання сьогодні, щоб Львів швидко почав цим питанням займатися».

Володимир Гройсман уточнив: «Мова йде про ділянку для нового полігону у Яворівському районі. У термін до шести місяців міський голова здатен побудувати новий полігон, сортувальну станцію для того, щоб не було ніяких загроз і через шість місяців спокійно вивозити туди залишки відсортованого сміття. Ми маємо рухатися на тижні, не на місяці».

Говорячи про проблему вивезення сміття та забезпечення чистоти у Львові, глава уряду зауважив: «Найпершим завданням потрібно оперативно навести лад і чистоту в місті, щоб люди не відчували дискомфорт. Також треба створити новий сучасний сміттєпереробний комплекс для Львова, для чого потрібна нова ділянка».

У цьому контексті він подякував голові обласної державної адміністрації Олегом Синюткою за вжиті після зустрічі із Прем'єр-міністром заходи для вирішення проблеми та пошуку нової території. А говорячи про будівництво сміттєпереробного заводу, глава уряду зауважив, що у вересні міністерство фінансів України підтвердило, що Львів спроможний брати участь у цьому проекті у співпраці із Європейським Інвестиційним Банком.

Сьогодні місту треба працювати з ЄІБ, щоб фіналізувати проект. Разом з тим, навіть без запозичень міський бюджет може впоратися із цим питанням», – переконаний Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив: «Так, сьогодні у Львова є усі можливості для того, щоб профінансувати ці роботи. Зокрема, бюджет розвитку міста у 2017 році має один мільярд 800 мільйонів гривень».

Володимир Гройсман підкреслив: «Це зона відповідальності міської влади, яка багато років експлуатувала цей полігон і, на превеликий жаль, не було зроблено необхідних заходів, щоб він став по-справжньому економічно безпечним, технологічно якісним і дав можливість підтримати у чистоті усю Львівську область, яка вивозила туди свої побутові відходи»,.

Прем'єр-міністр також запевнив у своїй підтримці вирішенню проблеми твердих побутових відходів у Львові:  «Як голова уряду я все готовий робити, щоб прийняти усі необхідні рішення, щоб пришвидшити цей процес».

Про це повідомляється сьогодні, 27 січня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 січня 2021 р.

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу