Представник «Львівської вугільної компанії» поскаржився Президенту на рейдерів

17:30 23 серпня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Представник Публічного акціонерного товариства «Львівська вугільна компанія» Володимир Постоленко заявив про її рейдерське захоплення й попросив Президента України розібратися у ситуації.

Керуючий санацією Публічного акціонерного товариства «Львівська вугільна компанія» Володимир Постоленко заявив під час пресконференції в «Укрінформі»: «1 серпня 2019 року група рейдерів на чолі з колишнім директором підприємства захопили компанію. На підприємстві перебувають близько 50 осіб, здійснюється несанкціонований вивіз продукції. Якщо рейдери і надалі будуть працювати на ПАТ «Львівська вугільна компанія», не виключено, що весь західний регіон, Львівсько-Волинський вугільний басейн можуть зупинитися, а 10 тисяч працівників залишаться без роботи».

Відтак, Володимир Постоленко закликав Президента України Володимира Зеленського: «Володимире Олександровичу, віримо, що завдяки вам буде проведене розслідування правоохоронними органами, а законність довкола підприємства буде відновлена. Усі ті люди, які займалися рейдерським захопленням і шахрайськими діями, будуть притягнені до відповідальності».

Укрінформ

До теми

18:33 1 жовтня 2020 р.

Укрзалізниця знову перевозитиме студентів в борг

АТ «Укрзалізниця» розрахувало попередні витрати компанії за пільгове перевезення студентів закладів вищої освіти та учнів професійних закладів освіти у 2021 році в розмірі 322 млн грн.

Рубрика: Економіка

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу