Працівники збагачувальної фабрики на Львівщині заблокували її роботу

13:38 23 жовтня 2015 р.


Фото: kvpu.org.ua

Страйкарі перешкоджають продажу продукції й вивезенню відходів виробництва.

«Страйк працівників збагачувальної фабрики, які належить до ПАТ «Львівська вугільна компанія», який розпочався ще 30 вересня, досі не дав бажаних результатів протестувальникам. Як наслідок, працівники заблокували не тільки роботу підприємства, а й продаж і вивезення відходів основного виробництва із двох сховищ, розташованих на відстані від фабрики», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також поінформували:

«Причиною страйку стала багатомісячна заборгованість із заробітної плати, яка вже нараховує більше ніж 30 мільйонів гривень. Зрозумівши, що усім високопосадовцям, починаючи від місцевих та обласних і закінчуючи столичними, абсолютно байдуже до проблем простих людей із Сокальського району на Львівщині, які заробляли собі на прожиток роботою на місцевій збагачувальній фабриці, люди перейшли до більш радикальних дій. Заступник голови первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Ірина Маїк розповіла:

«Ми вирішили встановити контроль за продажем аргіліту, коли побачили, що наш директор не тільки не занепокоївся тим, що ми зупинили збагачення вугілля, а почав заохочувати страйкарів висунути вимоги до ДП «Львіввугілля», яке не тільки не має боргу перед ПАТ, а навіть здійснило передоплату за ще невиконану роботу. Ми тоді зрозуміли, що власники фабрики і її керівництво мають значні прибутки від збуту шламу Тому їм байдуже, працює основне виробництво, чи ні.

Як нам вдалося дізнатися, шламу у хвостосховищах накопичилося стільки, що його вистачить на 15 років безбідного існування причетних до продажу осіб і фірм, навіть після повної зупинки фабрики. А ми тепер намагаємося дізнатися, скільки коштів від цього надходить у бюджет фабрики і куди вони врешті спрямовуються й чому не використовуються на виплату зарплати, сплату за електроенергію тощо. І взагалі, орієнтуватися, яким є реальний фінансовий стан підприємства».

Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу