Працівники збагачувальної фабрики на Львівщині заблокували її роботу

13:38 23 жовтня 2015 р.


Фото: kvpu.org.ua

Страйкарі перешкоджають продажу продукції й вивезенню відходів виробництва.

«Страйк працівників збагачувальної фабрики, які належить до ПАТ «Львівська вугільна компанія», який розпочався ще 30 вересня, досі не дав бажаних результатів протестувальникам. Як наслідок, працівники заблокували не тільки роботу підприємства, а й продаж і вивезення відходів основного виробництва із двох сховищ, розташованих на відстані від фабрики», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також поінформували:

«Причиною страйку стала багатомісячна заборгованість із заробітної плати, яка вже нараховує більше ніж 30 мільйонів гривень. Зрозумівши, що усім високопосадовцям, починаючи від місцевих та обласних і закінчуючи столичними, абсолютно байдуже до проблем простих людей із Сокальського району на Львівщині, які заробляли собі на прожиток роботою на місцевій збагачувальній фабриці, люди перейшли до більш радикальних дій. Заступник голови первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Ірина Маїк розповіла:

«Ми вирішили встановити контроль за продажем аргіліту, коли побачили, що наш директор не тільки не занепокоївся тим, що ми зупинили збагачення вугілля, а почав заохочувати страйкарів висунути вимоги до ДП «Львіввугілля», яке не тільки не має боргу перед ПАТ, а навіть здійснило передоплату за ще невиконану роботу. Ми тоді зрозуміли, що власники фабрики і її керівництво мають значні прибутки від збуту шламу Тому їм байдуже, працює основне виробництво, чи ні.

Як нам вдалося дізнатися, шламу у хвостосховищах накопичилося стільки, що його вистачить на 15 років безбідного існування причетних до продажу осіб і фірм, навіть після повної зупинки фабрики. А ми тепер намагаємося дізнатися, скільки коштів від цього надходить у бюджет фабрики і куди вони врешті спрямовуються й чому не використовуються на виплату зарплати, сплату за електроенергію тощо. І взагалі, орієнтуватися, яким є реальний фінансовий стан підприємства».

Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

21:43 20 вересня 2020 р.

Укрзалізниця з 21 вересня відновить продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця, у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.

Рубрика: Економіка

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу