Працівники «Львівської вугільної компанії» оголосили страйк

13:05 1 жовтня 2015 р.


Фото: dw.com

Причиною зупинки роботи стало те, що в трудовому колективі з квітня не бачать заробітної плати.

«Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» зупинили вчора, 30 вересня, роботу на збагачувальній фабриці. Причиною зупинки роботи стало те, що працівники з квітня місяця не бачать заробітної плати», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також розповіли:

«Як стверджується в електронному листі колективу підприємства, яке було надіслане голові «Незалежної профспілки гірників України» Михайлу Волинцю, заборгованість складає понад 16 мільйонів гривень. «Власники ПАТ «Львівська вугільна компанія» ні підприємством ні людьми, які тут працюють не цікавляться, кошти у виробництво не вкладають. Це призвело до соціальної напруги в колективі», – йдеться у листі.

Оскільки для працівників фабрики єдиним джерелом існування є заробітна плата, колектив налаштований не розпочинати роботу доти, доки на карточки працівників не надійдуть кошти за квітень місяць».

dailylviv.com

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу