Працівники «Львівської вугільної компанії» оголосили страйк

13:05 1 жовтня 2015 р.


Фото: dw.com

Причиною зупинки роботи стало те, що в трудовому колективі з квітня не бачать заробітної плати.

«Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» зупинили вчора, 30 вересня, роботу на збагачувальній фабриці. Причиною зупинки роботи стало те, що працівники з квітня місяця не бачать заробітної плати», – повідомили сьогодні, 1 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також розповіли:

«Як стверджується в електронному листі колективу підприємства, яке було надіслане голові «Незалежної профспілки гірників України» Михайлу Волинцю, заборгованість складає понад 16 мільйонів гривень. «Власники ПАТ «Львівська вугільна компанія» ні підприємством ні людьми, які тут працюють не цікавляться, кошти у виробництво не вкладають. Це призвело до соціальної напруги в колективі», – йдеться у листі.

Оскільки для працівників фабрики єдиним джерелом існування є заробітна плата, колектив налаштований не розпочинати роботу доти, доки на карточки працівників не надійдуть кошти за квітень місяць».

dailylviv.com

До теми

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу