Працівники ДП «Львіввугілля» отримали понад 50% зарплати за січень, – ЛОДА

15:15 21 лютого 2018 р.


Фото: 032.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Шахтарям Львівщини повністю виплатили зарплату за грудень».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також стверджують: «Окрім цього, шахтарям виплатили понад 50% зарплати за січень».

Директор паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник зазначив: «Упродовж січня й лютого наш департамент провів вагому роботу щодо погашення боргів по заробітній платі шахтарям Львівщини. Багато зусиль було спрямовано на плідну співпрацю з Міненерговугілля, Міністерством фінансів та Міністерством економіки України заради досягнення позитивного результату, а саме виділення коштів на покриття боргів».

В облдержадміністрації також нагадали: «Впродовж минулого тижня шахтарям виплатили 57,6 млн. гривень частково з коштів отриманих від реалізації продукції, а частково з перерозподілених коштів з державного бюджету за програмою здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості. Вже на початку цього тижня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції в розмірі 20 мільйонів гривень. Весь фінансовий ресурс спрямували на виплату заробітної плати шахтарів. 6,2 млн. гривень – на повне погашення боргу по зарплаті за грудень 2017, а 14 мільйонів гривень – на виплату заробітної плати за січень 2018, що, враховуючи попередні виплати за січень склало 50,4 % від фонду заробітної плати».

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу