Працівники ДП «Львіввугілля» отримали понад 50% зарплати за січень, – ЛОДА

15:15 21 лютого 2018 р.


Фото: 032.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Шахтарям Львівщини повністю виплатили зарплату за грудень».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також стверджують: «Окрім цього, шахтарям виплатили понад 50% зарплати за січень».

Директор паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник зазначив: «Упродовж січня й лютого наш департамент провів вагому роботу щодо погашення боргів по заробітній платі шахтарям Львівщини. Багато зусиль було спрямовано на плідну співпрацю з Міненерговугілля, Міністерством фінансів та Міністерством економіки України заради досягнення позитивного результату, а саме виділення коштів на покриття боргів».

В облдержадміністрації також нагадали: «Впродовж минулого тижня шахтарям виплатили 57,6 млн. гривень частково з коштів отриманих від реалізації продукції, а частково з перерозподілених коштів з державного бюджету за програмою здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості. Вже на початку цього тижня на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції в розмірі 20 мільйонів гривень. Весь фінансовий ресурс спрямували на виплату заробітної плати шахтарів. 6,2 млн. гривень – на повне погашення боргу по зарплаті за грудень 2017, а 14 мільйонів гривень – на виплату заробітної плати за січень 2018, що, враховуючи попередні виплати за січень склало 50,4 % від фонду заробітної плати».

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу