Працівникам Львівського автобусного заводу заборгували понад 1,5 млн. гривень

12:54 24 грудня 2015 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Андрій Садовий стверджує, що борг підприємства перед містом сягає 10 млн. гривень.

Депутат Львівської міськради Уляна Пак повідомила сьогодні, 24 грудня, на сесії ЛМР, що, за інформацією колишніх працівників автобусного заводу, він має перед ними заборгованість з виплати заробітної плати у розмірі понад 1,5 млн. гривень. Вона також стверджувала в четвер, що місто заборгувало заводу за два автобуси чотири млн. гривень. Про це повідомили сьогодні, 24 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що найкращим виходом з ситуації, що складася навколо Львівського автобусного заводу, є його передача у комунальну власність. Також, за його словами, вказана приватна структура має перед містом заборгованість з плати за землю та інші послуги у розмірі 10 мільйонів гривень. Про це міський голова заявив сьогодні під час пленарного засідання сесії ЛМР.

Він також наголосив: «Ми жодної копійки бандитам не заплатимо. Бандформування, яке незаконно приватизувало цей завод, знищило його, розікрало. Іншого варіанту, як забрати все в комунальну власність, я не бачу».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу