Працівникам ДП «Львівугілля» заборгували 54% грудневої зарплати

20:40 9 лютого 2016 р.


Фото: nvip.com.ua

Перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський повідомив у вівторок: «Гроші на зарплатні картки працівників ДП «Львіввугілля» надійдуть уже сьогодні».

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський повідомив сьогодні, 9 лютого: «На рахунки ДП «Львівугілля» надійшло 30,5 мільйонів гривень. Усі кошти повністю скерують на виплату заборгованої зарплати гірникам за грудень 2015 року. Ці кошти дозволять виплатити ще 34% заборгованої зарлати гірникам за грудень. Гроші на зарплатні картки працівників ДП «Львіввугілля» надійдуть уже сьогодні».

Про це поінформували у вівторок в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали: «Шахтарям уже виплатили 12% боргів зі зарплати за грудень 2015 року. Таким чином, залишок невиплаченої зарплати складе 54%».

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу