Працедавці шукають водіїв на середню зарплату 18 500 гривень

16:47 16 квітня 2020 р.

А продавцям тепер платитимуть менше, ніж вантажникам, яких потребують нині як ніколи.

Серед топ-10 найпоширеніших резюме — водії, охоронці та бухгалтери. Кількість вакансій за березень зросла у 8 з 24 сфер, а зарплати збільшилися майже в кожній другій. Найактивніші в пошуку роботи — студенти. 

Якщо в минулому році найпопулярнішими працівниками серед роботодавців були продавці, то тепер країні більше потрібні водії, свідчать дані OLX. При цьому, їхні зарплати зросли на 3% порівняно з лютим — 18 500 грн в середньому. Пропозицій з працевлаштування побільшало на 3% — в першому місяці весни водії могли вибрати вакансію для душі з-поміж 4 850 варіантів. І, судячи з усього, самі вони також активно шукають роботу, адже серед резюме, які розміщують пошукачі, найчастіше згадується саме ця професія.

Одак і продавці все ще серед найпотрібніших працівників, яким пропонують 11 500 грн на місяць. 

На третьому місці в рейтингу офіс-менеджери — вакансій для них стало на 17% більше — вибрати роботу ці фахівці могли майже серед тисячі пропозицій. Оклади офіс-менеджерів зросли на 7% — в березні їхня середня зарплата склала 15 000 грн.

Значно зріс попит на вантажників — вакансій стало більше на 26%, а середня зарплата зросла на 4% — тепер вона дорівнює 12 000 грн. 

Топ-5 закривають кухарі — їм пропонують приблизно 12 500 грн на місяць, як і в лютому. При цьому, кухарі на п'ятому місці і серед найпоширеніших резюме — іншими словами, вони також зацікавлені в працевлаштуванні.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу