Послуги з утримання будинків у Львові подорожчають

13:00 9 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету №561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у Львові індивідуально по кожному будинку» від 31 травня 2011 року.

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірини Маруняк, коригування тарифів відбулося в частині заробітної плати».
Ірини Маруняк зазначила на засідання виконавчого комітету Львівської міської ради: «Пропонуємо внести зміни до рішення виконавчого комітету № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у Львові індивідуально по кожному будинку» від 31 травня 2011 року в частині зміни розміру мінімальної заробітної плати. У діючому тарифі передбачена мінімальна зарплата 3200 гривень.

Чиновник додала: «У зв’язку із прийняттям Закону «Про державний бюджет України», мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становить 3723 гривень. Тому у цій частині відбувається корекція тарифу. Оголошення про зміни подано в пресу. Зауважень немає. Пропонується ввести в дію новий тариф з 1 березня».

Ірина Маруняк розповіла також: «Тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у Львові формується індивідуально по кожному будинку, тому розмір оплати за один квадратний метр зросте мінімально від на 0,13 гривні, максимально на 0,43 гривні. Ми зробили аналіз, як зміниться тариф на квартплату в одно-, дво- і трикімнатній квартирі».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР конкретизувала: «Якщо взяти однокімнатну квартиру в Галицькому районі, то ціна зросте на 6,85 гривні. Якщо це двокімнатна квартира – ціна зросте в середньому до 20 гривень. Якщо говорити про трикімнатну квартиру – ціна зросте більше як 20 гривень».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу