Послуги «Львівводоканалу» подорожчають

13:32 27 лютого 2019 р.


Фото: newsradio.com.ua

26 лютого відбулося у формі відкритого слухання засідання Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), на котрому були ухвалені рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів.

Про це повідомили в середу, 27 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до прийнятих постанов, абоненти будуть сплачувати на 12-13,2% більше за послуги, які надає «Львівводоканал». Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на одну гривню, 69 копійок і становитиме 15 гривень і 73 копійки. Це разом за водопостачання і водовідведення 1 м³ з врахуванням ПДВ».

«Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на одну гривню 70 копійок і становитиме 14 гривень 61 копійку; для оптових споживачів тариф зросте на 63 копійки та становитиме 5 гривень 56 копійок. Коригування тарифів відбулося через зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці, у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок. Тарифи набудуть чинності з 15 березня 2019 року, але не раніше наступного дня після офіційного опублікування в газеті «Урядовий кур’єр», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

22:15 27 жовтня 2020 р.

Українських заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Українські заробітчани щорічно переказують у країну мільярди зароблених за кордоном доларів. Найчастіше з цих сум не сплачують податки, а доходи не декларують.

Рубрика: Економіка

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу