Польським перевізникам запропонували два компроміси

16:38 27 листопада 2023 р.

Фото до новини

Обидва стосуються уникнення електронної черги.

Про це повідомляє Агропортал, пише DailyLviv.com.

Погоджуватися на умови, які зараз висувають польські блокувальники західних переходів, не є рішенням проблеми. Насамперед компромісним рішенням щодо дозволів буде впровадження в Україні європейського допуску до ринку міжнародних перевезень.

Про це повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників України Володимир Балін під час брифінгу «Блокування кордонів: поточна ситуація та шляхи вирішення».

«Щодо елекронної черги полякам запропоновано реальний алгоритм — пункт пропуску «Долгобичув – Угринів», який є на польській території, який технічно може приймати вантажівки без вантажу. Ми погоджуємося з тим, що якщо це рішення буде прийнято, то нехай польські машини їдуть без електронної черги. Другий компроміс щодо електронної черги, який ми пропонуємо, більше складний для реалізації, але має право на життя. 

Пропонуємо на переходах, де йдуть порожні машини, припинити реєстрацію машин і зробити фіксацію за фактом прибуття. Тобто щоб не було електронної черги, а щоб була жива черга з фіксацією електронної черги факту перетину», — зазначає Володимир Балін.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів