Польські фермери заблокують пункт пропуску «Дорогуськ - Ягодин» на місяць

18:54 7 лютого 2024 р.

Фото до новини

Акція протесту погоджена з місцевою владою і триватиме з 9 лютого до 9 березня 2024 року.

Державна митна служба попередила міжнародних перевізників про те, що, за попередньою інформацією польської сторони, місцеві фермери планують розпочати страйк у окремих пунктах пропуску на польсько-українському кордоні вранці 9 лютого. Про це інформує пише DailyLviv.com.

Польські митники поінформували про те, що блокування пункту пропуску «Дорогуськ - Ягодин» має розпочатися об 11:00 за київським часом 9 лютого з використанням сільськогосподарської техніки. Акція протесту погоджена місцевою владою до 9 березня 2024 року

Протестувальники мають намір здійснювати пропуск всіх автобусів та по 1 вантажному транспортному засобу в обох напрямках упродовж години. Також буде здійснюватися безперешкодний пропуск гуманітарної допомоги та цистерн з паливом на вʼїзд в Україну. 

Щодо інших пунктів пропуску на кордоні з Польщею інформація зʼясовується, для цього заплановані зустрічі з представниками польської митної адміністрації.Після отримання офіційного підтвердження блокування польсько-українського кордону Державна митна служба додатково поінформує про ситуацію у пунктах пропуску.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів