Польща постачає в Україну понад 1 млн кубометрів газу щодоби

15:50 15 квітня 2015 р.

Станом на сьогодні за оперативної інформацією «Укртрасгазу» поставки природного газу з Європи в Україну на польському напрямку складають 1,1 млн кубічних метрів природного газу на добу, зі Словаччини – 37,5 млн. кубів. Режим поставок стабільний.

Про це сьогодні, 15 квітня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі  «Люстрація УМГ «Львівтрансгаз». Про укладений Меморандум між громадськими силами Львівщини з ПАТ «Укртрансгаз» та спроби окремих політичних сил дестабілізувати роботу підприємства», повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз» (Київ) Максим Білявський.

- По Угорщині ситуація наступна. Ми отримуємо і записуємо номіновані об’єми на оперативний балансовий рахунок. Як тільки буде накопичений певний об’єм блакитного палива, при якому може бути здійснений технічний вимір, фізичне надходження буде здійснено, - каже він.

Нагадаємо, що до 1 січня Угорщина не поставляла Україні газ, тому що минулої осені підписала угоду з Росією про накопичення газу для неї.
- Що стосується транзиту в Молдову та Європу, то він складає 164 млн кубічних метрів газу, - каже Максим Білявський.

За його словами, загальна мысткысть українських підземних газосховищ складає 1 млрд. кубічних метрів природного газу.

- Найбільша кількість газосховищ розташована на території Західної України. Вони були споруджені на базі виснажених газових родовищ. Крім цього, в Івано-Франківській області є Богородчанське газове родовище, яке створено штучно, - повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз».    

За його словами, основним видом діяльності “Укртрансгазу” є транспортування і зберігання газу.
- Ні розподіленням, ні продажем  підприємство, яке я представляю, - не займається. Сто відсотків акцій є в державній власності, - каже він.

За словами Максима Білявського “Укртрасгаз” складається з 14 філій, з них шість здійснюють основну виробничу діяльність. Довжина газогонів, які експлуатує “Укртрасгаз” наближається до довжини екватора Землі.

dailylviv.com

До теми

10:22 19 травня 2022 р.

На польсько-українському кордоні утворилися гігантські черги, - ПР

Гігантські автомобільні черги утворилися на польсько-українському кордоні. Громадяни України користуються змінами законодавчих положень, якими були тимчасово скасовані митні платежі за автомобілі, що ввозяться з країн ЄС.

Рубрика: Економіка

21:03 18 травня 2022 р.

ЄС підрахує вартість конфіскованого російського майна: від яхт до акцій і рахунків у банках

Голова Європейської ради Шарль Мішель доручив юристам підготувати рапорти щодо замороженого Європейським Союзом російського майна, яким Росія має заплатити за агресію в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу