Польща постачає в Україну понад 1 млн кубометрів газу щодоби

15:50 15 квітня 2015 р.

Станом на сьогодні за оперативної інформацією «Укртрасгазу» поставки природного газу з Європи в Україну на польському напрямку складають 1,1 млн кубічних метрів природного газу на добу, зі Словаччини – 37,5 млн. кубів. Режим поставок стабільний.

Про це сьогодні, 15 квітня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі  «Люстрація УМГ «Львівтрансгаз». Про укладений Меморандум між громадськими силами Львівщини з ПАТ «Укртрансгаз» та спроби окремих політичних сил дестабілізувати роботу підприємства», повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз» (Київ) Максим Білявський.

- По Угорщині ситуація наступна. Ми отримуємо і записуємо номіновані об’єми на оперативний балансовий рахунок. Як тільки буде накопичений певний об’єм блакитного палива, при якому може бути здійснений технічний вимір, фізичне надходження буде здійснено, - каже він.

Нагадаємо, що до 1 січня Угорщина не поставляла Україні газ, тому що минулої осені підписала угоду з Росією про накопичення газу для неї.
- Що стосується транзиту в Молдову та Європу, то він складає 164 млн кубічних метрів газу, - каже Максим Білявський.

За його словами, загальна мысткысть українських підземних газосховищ складає 1 млрд. кубічних метрів природного газу.

- Найбільша кількість газосховищ розташована на території Західної України. Вони були споруджені на базі виснажених газових родовищ. Крім цього, в Івано-Франківській області є Богородчанське газове родовище, яке створено штучно, - повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз».    

За його словами, основним видом діяльності “Укртрансгазу” є транспортування і зберігання газу.
- Ні розподіленням, ні продажем  підприємство, яке я представляю, - не займається. Сто відсотків акцій є в державній власності, - каже він.

За словами Максима Білявського “Укртрасгаз” складається з 14 філій, з них шість здійснюють основну виробничу діяльність. Довжина газогонів, які експлуатує “Укртрасгаз” наближається до довжини екватора Землі.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу