Половина лісопилок на Львівщині працюють нелегально

17:40 23 липня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка доручив зупинити діяльність нелегальних пилорам та приділити особливу увагу проблемі незаконної вирубки лісів в регіоні.

Загалом на Львівщині працює понад  600 пилорам, діяльність половини із них  є нелегальною. Найбільше таких лісопилок працюють у Старосамбірському районі: на сьогодні їх зафіксовано близько 170.

Ще 80 нелегальних пилорам працює  Турківському  та 50 – у Сколівському районах Львівщини. Таку інформацію було оприлюднено у четвер, 23 липня, на засіданні Колегії обласної державної адміністрації, де голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив: «Ми повинні дуже серйозно поставитися до цього питання. Адже якщо одна пилорама працює законно, має штат працівників, а поруч інша лісопилка – нелегально,  то між ними не може бути здорової конкуренції».

Відповідно, Олег Синютка дав завдання  директору департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василю Лозинському та начальнику обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дайнеці винести на наступне засідання Колегії, яке відбудеться у вересні, реальний план дій щодо збільшення обсягів законної переробки деревини у Львівській області. Олег Синютка підсумував: «Ми повинні опрацювати варіанти оптимальних шляхів нарощення обсягів виробництва та переробки, враховуючи всі факти правопорушень і чинні законодавчі зміни».

Про це повідомили сьогодні, 23 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу