Поліція затримала ще три автобуси львівського АТП-1

09:05 6 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Уже чотири автобуси АТП-1 перебувають на території парку без права виїзду через боргові зобов’язання перед Львівськими автобусними заводами.

Директор львівського АТП-1 Орест Хамула повідомив напередодні ввечері, що в неділю, 4 лютого, поліція затримала автобус «Електрон». За його словами, «машину супроводжували в парк і передали на збереження, про що є відповідний акт».

Орест Хамула також розповів, що в понеділок, 5 лютого, «поліція зупинила машину середнього класу «ЧАЗ», потім – ще одну, яку супроводжували до кінцевої зупинки по маршруту. Ці теж автобуси передані АТП-1 та перебувають на території його парку без права виїзду, про що також складено відповідні акти.

Директор АТП-1 нагадав: «Минулого тижня було затримано автобус «Атаман».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Всі автобуси підприємства є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед Львівськими автобусними заводами.

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу