Податок на важкі авто та штрафи за порушення ПДР допоможуть відремонтувати дороги, – кандидат

21:53 8 жовтня 2015 р.

Після децентралізації територіальні громади Львівщини, за сьогоднішнього чинного законодавства, не отримають належних фінансових ресурсів для ремонтів доріг.

Про це сьогодні, 8 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Хто матиме якісні дороги на Львівщині після децентралізації влади?»,  які відбулися у Львівському прес-клубі, повідомив представник від «ВО «Свобода» Йосиф Ситник.

- Якщо ми будемо застосовувати сьогоднішню методику і підхід отримання коштів для ремонту, то коштів на ремонт доріг Львівщини серед внутрішніх резервів громад  і обласного бюджету знайти буде дуже і дуже важко. Тому має бути створений державний обласний цільовий фонд ремонту доріг на Львівщині. Сьогодні надходження від акцизу потрапляє в загальний фонд. І тоді місцеві бюджети самостійно вирішують, куди ці кошти скерувати. А потреби є і соціальні, і медичні, і освітні. Тому варто мати «дорожний фонд», який  буде наповнюватися за цільовим призначенням, - вважає він.

На його думку, крім тих п’яти відсотків з акцизного збору, які залишаються на місцях (а 95% йдуть до центрального бюджету), там мають бути й інші надходження.

-Треба запровадити додатковий податок на автомобілі вагою понад 12 тонн. Треба, щоби підприємства. які розробляють надра на Львівщині і використовують важкий ваговий транспорт, теж робили певні відрахування до цільового фонду. Також туди мають надходити кошти від усіх штрафів, які сплачують за порушення правил дорожнього руху, - каже Йосиф Ситник.

Натомість представник партії  «Громадський рух «Народний контроль» Андрій Стецьків не підтримує створення цього фонду.

- Упродовж останніх 10-15 років у нас були різні форми оплат. Був такий «дорожний» збір і був такий фонд. У нас він сягав 15-18 млн гривень. Все одно цього не вистачало на дороги. Я би тут більше дивився на цільові програми. Воно би давало можливість залагоджувати важкі ситуації. А решта – кожна громада має дбати за свої. Львів має дбати за свої дороги, районний центр – за районні, - вважає він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:02 24 лютого 2021 р.

У Львові покарали Львівобленерго: підняли орендну плату за землю

Комісія Львівської міської ради прийняла рішення щодо затвердження Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» орендної плати за землю у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Рубрика: Економіка

22:49 24 лютого 2021 р.

У Львові, нарешті, збудують Першу льодову арену

Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради погодила продовження ТзОВ "Львівбудмакс-Інвест" терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 1-б.

Рубрика: Економіка

20:43 24 лютого 2021 р.

У районі Славське-Рожанка планують всесезонний курорт із трасами протяжністю 75 км

Про перспективу курортів Карпатського кола йшлося сьогодні під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура». Зокрема, розглянули питання розвитку Славської ОТГ.

Рубрика: Економіка

20:27 24 лютого 2021 р.

Завтра у Львові почнуть латати дороги. З "дуйками"-сушками

Завтра стартують ремонтні роботи з ліквідації гостроаварійних ям холодним асфальтом. Для забезпечення технології виконання робіт, ліквідовуватимуть ті ями, де суха поверхня. У разі необхідності, ями підсушуватимуть спеціальними сушками.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу