Податкова Львівщини штрафуватиме громадян, які не задекларували доходи

11:28 7 липня 2020 р.

Фото до новини

Станом на 1 липня 2020 року значна кількість громадян у Львівській області не подала декларації про майновий стан і доходи.

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 30 червня 2020 року завершилась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році. На жаль, станом на 1 липня 2020 року ще значна кількість громадян не подали декларації про майновий стан і доходи.

У зв’язку з цим нагадуємо, що громадяни, які ще не задекларували отримані доходи за 2019 рік, зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та самостійно сплатити суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Cуми податкових зобов’язань, зазначені в поданій річній декларації за 2019 рік, сплачуються громадянами самостійно до 1 жовтня 2020 року.

У разі, коли фізична особа не задекларує отримані доходи, контролюючий орган приймає рішення про проведення перевірки та самостійно визначає суми податкових зобов'язань. Одночасно, вказане порушення тягне за собою накладення штрафу в розмірі 25 відсотків суми визначених податкових зобов'язань.

Про це повідомила ДПС у Львівській області.

Власників земельних паїв змусять платити по 6 тисяч гривень річного податку, повідомляв "Щоденний Львів".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини