Податківці стверджують, що скоротили на Львівщині кількість перевірок

13:15 11 лютого 2016 р.


Фото: mk-partner.com.ua

Упродовж 2015 року підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб проведено в нашій області 194 планових виїзних документальних перевірок фізичних осіб.

«Кількість податкових перевірок на Львівщині зменшилась на 32%», – повідомили сьогодні, 11 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Упродовж 2015 року підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб Львівської області проведено 194 планових виїзних документальних перевірок фізичних осіб – підприємців, що на 91 перевірку, або на 32% менше, аніж за відповідний період минулого. Також, у 2015 році проведено 1244 перевірок фізичних та юридичних осіб з питань порушення законодавства про працю, за результатами яких зафіксовано факти використання роботодавцями праці 727 належним чином не оформлених працівників, залучено до державної реєстрації 778 фізичних осіб. Додаткові надходження єдиного податку, ПДФО та ЄСВ склали більше ніж 0,5 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу