Податківців штрафуватимуть за вигадки в актах перевірки, – експерт

19:09 26 січня 2017 р.

Фіскальна служба у своєму листі від 23 грудня 2016 вважає будь-які виплати засновнику, учаснику, працівнику або члену неприбуткової організації на підставі договору цивільно-правового характеру, використанням доходу для вигоди учасника.

- Простий приклад: член ОСББ, мешканець будинку, який  входить в це об’єднання, виконав якісь сантехнічні роботи. З ним уклали договір, йому заплатили. І ось фіскали вважають, що це – порушення. І це дає козирі інспекторам, які будуть перевіряти це ОСББ, - попереджає директор компанії «Західна консалтингова група» Мар’яна Кавин.

Але, як зазначила керівник служби контролю фінансів компанії «Західна консалтингова група», лектор Академії професійного бухгалтера Людмила Шахно, козирі є і в руках підприємців.

ДФС забороняє своїм інспекторам вимагати повторно інформацію, яку підприємець уже надав раніше, і вона вже є в електронних базах податкової.
- Часом, просять надати в паперовому вигляді. Але це вже заборонено вимагати, - каже вона.

А також вже прописана відповідальність податкового інспектора за те, що він написав в акті перевірки.

- Тепер за це буде відповідати й він, і його безпосередній начальник. Наразі, таких випадків не було. І важко сказати, як вони будуть відповідати. Але навіть, якщо це буде догана чи штраф в розмірі 170 гривень, то й це добре. Щоби вони відповідали за те, що написали те, чого не було, - вважає Людмила Шахно.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу