Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

11:16 14 квітня 2021 р.

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Фінансування робіт буде здійснюватися за рахунок коштів проєкту «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину», та коштів місцевого бюджету.

«Ми провели процедуру закупівлі щодо капітального ремонту території площі Коліївщини. Відповідно маємо намір укласти договір з ТОВ «Вельт Капітал», що є переможцем у згаданій закупівлі. Вартість робіт складає, згідно з пропозицією підрядної організації, - 3 236 758,00 грн.

Фінансування робіт буде здійснюватися за рахунок коштів проєкту «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину», згідно з Грантового договору Зовнішня діяльність Європейського Cоюзу № 396096 від 20.07.2018 р., та коштів місцевого бюджету», - повідомили в управлінні охорони історичного середовища.

Нагадаємо, у 2020 році на замовлення управління охорони історичного середовища Науково-дослідним центром «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України проведено археологічні дослідження, які були враховані при опрацюванні проєктно-кошторисної документації. У цьому році НДЦ «Рятівна археологічна служба» буде здійснювати археологічний нагляд на об’єкті.

Так проєктом капітального ремонту пл. Коліївщини передбачено:

- ремонт покриття площі (з повторним перекладанням на нову основу існуючого мощення ХІХ - поч. ХХ ст. - бруківки кам’яної великорозмірної (200х200х200мм); повторне використання існуючих кам’яних бордюрів та заміна існуючих бетонних бордюрів неналежної якості на нові кам’яні, аналогічні до існуючих кам’яних, з повторенням радіусних кривих). Серединна частина площі, яка поєднує також озеленені фрагменти території пропонується замощуватися дрібною гранітною пиляно-колотою бруківкою світло сірого кольору розміром 70х70х70мм. Завдяки такому типу покриття дана частина території буде отримувати краще зволоження через проникання вологи у шви між бруківкою, а не виводитиме всю дощівку у дощову каналізацію, таким чином створюючи більш сприятливий мікроклімат для існування зелених насаджень на площі та перебування людей, що тут відпочивають;

- трасування та відтворення історичних та археологічних знахідок на площі. Встановлення інформаційної таблиці для ознакування;

- на основі виконаних археологічних досліджень, а також натурних та іконографічних досліджень проектом пропонується відтворення давньої криниці ХІХ ст. (в тій конфігурації і на тому ж місці);

- доповнення озеленення;

- встановлення елементів благоустрою;

- встановлення копії старого львівського ліхтаря.

Також передбачена заміна існуючої дощової каналізаційної мережі та підведення нових мереж водопостачання і водовідведення до криниці.

   


dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу